FÓRUM PGweb


[Téma] lítání u moře

lítání u moře
Autor: Nyo72 (+0) (-0) | Zasláno: 26.06.2016 * 11:06

Ahoj, v příštím týdnu se chystám s přítelkyni někam na týdenní výlet a máme dvě možnosti.

1) lítání na klasických místech Lijak, Bassano, Meduno...

a nebo druhá možnost, spojit to s fajn dovolenou a koupáním v moři a zkusit něco přímořskýho, proto se ptám vás jestli máte nějaké zkušenosti s terény v blízkosti moře a jestli by jste nám mohli něco doporučit (mě osobně napadlo třeba Chorvatsko, ale vůbec netuším jak je to tam s lítáním)

Díky

5 příspěvků
shlédnutí: 2686
  • 1 RE: lítání u moře
    Autor: stroupek (+4) (-0) | Zasláno: 26.06.2016 * 12:14

    Klasika bylo Olüdeniz v Turecku, nádherné moře, pět dostupných startovaček, veškerý servis. Prostě ráj na pohodové poletování, ale žádný velký přelet tam neuděláš. Jenže to bylo všechno před vlnou imigrantů, jak to tam vypadá teď ví bůh.

    Krásný terén je kousek od Taorminy na Sicílii Letojani, ale když jsem tam byl tak mi počasí moc nepřálo a tak jsem si tam polétal jen místně dvakrát, ale místňáci tvrdili, že tam dělají moc hezké přelety. Moře skvělé.

  • 2 RE: lítání u moře
    Autor: Nyo72 (+0) (-0) | Zasláno: 26.06.2016 * 13:13

    Radši bych něco blíž, ať je to relativně dostupné autem

  • 3 RE: lítání u moře
    Autor: BURAK (+0) (-0) | Zasláno: 26.06.2016 * 14:27
  • 4 RE: lítání u moře
    Autor: mendrit (+15) (-0) | Zasláno: 26.06.2016 * 17:28

    Se inspiruj na http://thermal.kk7.ch/, kde je dost rudo.

  • 5 RE: lítání u moře
    Autor: skywalker85 (+0) (-1) | Zasláno: 11.07.2016 * 10:34

    Norma v Italii. Pres den u more, navecer prejedes 30 km a mas krasne poletani. Ted jsem se odtamtud vratil a to misto je nadhera. Nikde jinde nestartujes z archeologickych vykopavek antickeho mesta :)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: