FÓRUM PGweb


[Téma] specificke vyhledavani na xcontest

specificke vyhledavani na xcontest
Autor: osmera (+7) (-1) | Zasláno: 02.08.2017 * 16:23

Ahoj,

zajimalo by me rozvrstveni druhu padaku a jejich vliv na vykony a tak jsem si hral s xcontest, ale i kdyz tam maji vsechny veci ulozene tak z toho nejak nemohu vse dostat.

Chtel bych treba vyhledat prelety v nasi oblasti (cechy) s konkretnim kridlem (treba sky fides 2) a to podle me nejde. (nejde to ani podle vyrobce)

Pak treba bych chtel nejak grupovat, ze bych si zvolil treba kridla kategorie A a grupoval prumery podle konkretnich kridel, vyrobcu,... Taky to nejde.

Nebo treba zjistovat jake tereny maji nejlepsi nadeji na dobrej prelet (grupovani podle mista startu.

Nepiste mi ze je to samozrejme velmi zavisle na pilotovi, to vim, ale pri dostatecnem poctu lidi/preletu se uz vliv pilota zacina stirat, respektive je tam jen ten vliv, ze dobry pilot si porizuje narocnejsi kridlo na nkterem pravdepodobne uleti dale.

Mate nejaky napady? (az na jasnej napad udelat si nejaky parser, ktery mi to z jejich databaze vytaha stranku po strance do nejakeho excelu a tam si pak budu moci delat co chci, ale tomu se prozatim chci vyhnout.

Diky za napady

9 příspěvků
shlédnutí: 3299
  • 1 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 02.08.2017 * 19:57

    Ahoj,

    1) vsechny lety na Fidesu II serazene dle vzdalenosti

    www.xcontest.org

    2) vsechny lety z jednoho startu (priklad Kozakov)

    https://www.xcontest.org/cesko/hotspots?detail#flights[sort]=distance@filter[site]=45

    atd.:)

    Jestli chces udelat nejakej zajimavej statistickej vystup pro sirsi publikum a potrebujes data, napis mi SZ a zkusime to vymyslet

  • 2 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: bambus (+48) (-0) | Zasláno: 02.08.2017 * 21:39

    čau, jakým způsobem se dají dát lety z jednoho startu,ale z jiného datumu na sebe a porovnat je dík

  • 3 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 15.08.2017 * 15:17

    Musíš pozměnit data přímo v URL. Klikni u svého letu na spoluletce. Zkopíruj si URL. Pak nahrad ID letu (číslo za svislou čarou) číslem letu, které chceš porovnat (zjistíš taky přes spoluletce). Můžeš porovnávat jakékoliv lety.

    @Scorpi nechystátě na to nějakou feature?

  • 4 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 18.08.2017 * 12:07

    Fil: no jestli mas predstavu jak by melo vypadat UI, tak sem s ni:)

  • 5 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 18.08.2017 * 17:40

    Udělal bych to jako porovnávač. Tzn. Vyhledávání letů & možnost přidání jednotlivých letů porovnání t.j. do zobrazení spoluletců. To by nemuseli být moc složité, což?

  • 6 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: veetek (+91) (-30) | Zasláno: 19.08.2017 * 17:42

    Fil: tohle už jsem Scorpimu navrhoval před téměř pěti lety (Skype history 15.1.2013, scorpi!:) , ale asi nebyla ještě ta pravá doba :)

    Vzor třeba tlačítko "Porovnat" z Heureky, nebo Alzy

  • 7 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 21.08.2017 * 08:32

    Tak uvidíme, zda nastal správný čas. :)

  • 8 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: Benour (+23) (-2) | Zasláno: 26.04.2019 * 15:45

    Scorpi: když už má SR pohár v nabídce bazar i fórum, nepřidal bys jim prosím do přehledu denného skóre i tlačítka "Slovensko" + "Alpy", jako to máme my?

    https://www.xcontest.org/slovakia/prelety/denne-skore/

  • 9 RE: specificke vyhledavani na xcontest
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 27.04.2019 * 20:14

    Nepridal...ono to neni jen o pridani tlacitka, je to ponekud slozitejsi. Hlavne by to tak ale museli oni sami chtit. Si predstav ze bych neco menil v CPP na zaklade toho, ze si to preje nejaky Slovak :-D

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: