FÓRUM PGweb


[Téma] UP a Frantoušek

UP a Frantoušek
Autor: placina (+0) (-0) | Zasláno: 23.06.2010 * 13:42

Pro zajímavost. Myslím, že to není nutné překládat viz http://www.up-international.com/index.php?id=3281

14 příspěvků
shlédnutí: 4090
  • 1 RE: UP a Frantoušek
    Autor: zk148p15 (+23) (-6) | Zasláno: 23.06.2010 * 16:42

    Abych predesel nejasnostem. Firma AXIS stale pokracuje ve vyvoji kridel. Ke konci roku by mela pripravit k certifikaco nova 2 kridla. Otazka konstruktera je interni zalezitosti firmy. A pokud je mi znamo z blizkeho okruhu tak vyvoj neni ukoncen oficialnim odchodem F.Pavlouska k UP. Naopak pro pristi sezony je zajisten kontinualni vyvoj kridel takovym zpusobem, ktery v zadnem pripade neovlivni zakazniky.

  • 2 zk148p15
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 23.06.2010 * 18:18

    Netušil jsem, že jsi tiskovým mluvčím Axisu :-)

  • 3 placina
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 23.06.2010 * 18:33

    PLACINA : " A komu tím prospějete ? "

  • 4 RE: UP a Frantoušek
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 23.06.2010 * 22:50

    No podle mě je to dost důležitá zpráva, konstruktér je u firmy vyrábějící křídla snad ještě podstatnější osoba než ředitel (šiky se snad neurazí :)) a Frantoušek je nepochybně skvělý konstruktér, který je z velké části "zodpovědný" za úspěchy Axis křídel. Docela by mě zajímalo, co ho k tomu vedlo a kdo teď bude konstruktérem Axisu.

  • 5 RE: UP a Frantoušek
    Autor: placina (+0) (-0) | Zasláno: 23.06.2010 * 22:58

    Clouseau: Já myslím, že to hlavně neprospěje Axisu :-( , ale to jenom můj laický náhled z venku. Do Axisu samozřejmě nevidím. Po přečtení této zprávy jsem pouze přemýšlel podobně jako MAX. Nic víc jsem touto zprávou nechtěl říct ;-)

  • 6 RE: UP a Frantoušek
    Autor: Tetaliska (+1) (-0) | Zasláno: 24.06.2010 * 08:59

    Jestli Vás zajímá co se děje se Axis Teamem nyní na závodech PWC v Řecku, tak se to můžete dočíst na www.ceskyparagliding.cz nebo www.jemm.cz

  • 7 RE: UP a Frantoušek
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 24.06.2010 * 22:03

    Ano, pěkné počtení s mizerným počasím, ale mě, a asi o ostatní by zajímalo, kdo bude konstruktérem Mercury 4 :)

  • 8 RE: UP a Frantoušek
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 24.06.2010 * 22:37

    Šmarja, klid...žádné katastrofické scénáře se nekonají. Pokud chcete vědět víc, tak se zeptejte v Axisu. Bude to určitě lepší, než tady různě spekulovat.

  • 9 RE: UP a Frantoušek
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 24.06.2010 * 22:56

    Max & Placina: stejne jako doposud bude padaky v Axisu konstruovat jeho development team ;)

    Myslim ze cas na hodnoceni co prospelo/neprospelo Axisu v tomhle ohledu bude az s novymi chystanymi modely pro pristi sezonu, nemam pravdu?;)

  • 10 RE: UP a Frantoušek
    Autor: ninjadrobas (+0) (-0) | Zasláno: 24.06.2010 * 23:42

    scorpi jasne ze jo. Jako spokojeny uzivatel Axis kridel se jen tesim :-)

  • 11 RE: UP a Frantoušek
    Autor: Batoh (+7) (-0) | Zasláno: 25.06.2010 * 23:13

    Usmívám se nad "hysterickou" reakcí Clouseau a souhlasím se Scorpim, že čas to ukáže a třeba se prosadí se svou koncepcí někdo nový a posune to na nový level a nebo taky ne ...

    Hlavně bych chtěl Papouškovi pogratulovat, že se mu podařilo svojí šikovností prosadit do slušné pozice v mezinárodní firmě, Doufám, že se mu povede a bude zajímavé sledovat i jeho úspěchy.

  • 12 RE: UP a Frantoušek
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 26.06.2010 * 23:27

    To Batoh : no, mozna ti to pripada hystericke, ale me se proste nelibi kdyz nekdo uverejni neco o cem nic nevi takovym ponekud predpojatym zpusobem...skoro jaky by z toho mel radost...mi to tak pripadlo. Proto ta moje " hystericka" reakce.

  • 13 RE: UP a Frantoušek
    Autor: placina (+0) (-0) | Zasláno: 27.06.2010 * 13:31

    Clouseau: Můžeš mi prosím říct z čeho jsi usoudil, že mám radost z toho, že Franta Pavloušek změnil firmu? Podle mě se nestalo nic tragického. Lidi prostě do firem přicházejí a odcházejí. Tak to na to světě funguje. Zbytek už jenom ukáže čas jak bylo výše napsáno.

    Přestaň prosím Clouseau zbytečně dělat dusno. Tuto tiskovou zprávu UPu jsem dal do sekce "O všem s nadhledem" a nečekal jsem, že na to vůbec někdo zareaguje. Tak prosím s nadhledem...

  • 14 RE: UP a Frantoušek
    Autor: Karlos (+1) (-0) | Zasláno: 06.07.2010 * 14:00

    Jen bych chtěl doplnit, že UP hledají testpilota pro úzkou spolupráci s Františkem. Napište mi na karlossou@seznam.cz

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.


Partneři:

 logo MAC Para  logo Axispara



Sekce PGwebu: