FÓRUM PGweb


[Téma] Letové priestory

Letové priestory
Autor: semar (+0) (-0) | Zasláno: 09.07.2014 * 11:16

Ahojte všetci,

mám problém so zobrazením CTR a TMA oblastí v XC Track ver. 0505 na mojom Sony Experia ST23i. Mapy mám nahrané, vybraté v položke Slovakia, v kolonke súbory mi píše:" nebol nájdený súbor s letovými priestormi" . Poradíte? Ďakujem.

4 příspěvky
shlédnutí: 3330
  • 1 RE: Letové priestory
    Autor: petrch (+193) (-10) | Zasláno: 09.07.2014 * 12:56

    "Nebol najdeny subor" znamena, ze ten vybrany soubor neni ve slozce XCTrack/Airspaces. Dokud tam jeste byl tak sis ho zrejme vybral (zaskrtl) a pak jsi ho zrejme smazal.

    Reseni - v zalozce "soubory" zrus oznaceni vsech souboru, v zalozce "web" zaskrtni Slovakia. Stahnou se ti aktualni prostory z Ondrova webu - http://airspace.xcontest.org a pokud mas v mobilu data, budou se ti stahovat i aktualizace/aktivace prostoru a notamy

  • 2 RE: Letové priestory
    Autor: semar (+0) (-0) | Zasláno: 09.07.2014 * 14:37

    V kolonke "web" mam zasrtnute Slovakia (pise stiahnute),v kolonke "aktivovat" mi vypise vsetky tma na Slovensku a v kolonke "subory" mi pise stale " nebol najdeny subor s let.priestormi". Zrejme robim niekde chybu. V zalozke "web" mi neponuka nijaku moznost. Subory s let.priestormi je treba stiahnut zo stranky, ktoru si mi poslal do telefonu? Pripadne ako nahram let.priestory do adresara XCTrack/Airspaces? Posli mi prosim c.u., chcel som prispiet na program. Dakujem

  • 3 RE: Letové priestory
    Autor: ondrap (+79) (-15) | Zasláno: 14.07.2014 * 09:53

    Pokud máš zaškrtnuté "Slovakia", v položce aktivace se ti zobrazují prostory, tak už jen stačí v nastavení widgetu na hlavní obrazovce zaškrtnout "zobrazovat letecké prostory" a mělo by to jít. "Nebyl nalezen soubor s letovými prostory" je v pořádku, toho si nevšímej.

  • 4 RE: Letové priestory
    Autor: semar (+0) (-0) | Zasláno: 18.07.2014 * 09:08

    Ďakujem Ondro!!! Beží to, priestory sa mi zobrazujú, bola to maličkosť, ale nevedel som o tom, dík ešte raz. Dúfam, že to pômože aj ostatným.

    Martin

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: