FÓRUM PGweb


[Téma] Pojištění padáku proti jeho poškození

Pojištění padáku proti jeho poškození
Autor: wolf96 (+0) (-0) | Zasláno: 07.05.2015 * 19:18

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda se dá nějak pojistit padák proti jeho poškození. Slyšel jsem, že se dneska dá pojistit snad všechno, ale chtěl bych vědět, jestli s tím má někdo zkušenosti. On se ten skytex opravdu velmi rád trhá a člověk je pořád jen člověk. :-)

Děkuji za odpověď.

4 příspěvky
shlédnutí: 2422
  • 1 RE: Pojištění padáku proti jeho poškození
    Autor: TurukMaktu (+21) (-19) | Zasláno: 08.05.2015 * 18:56

    Ahoj, dá se pojistit všechno kde je předvídatelný škodní průběh což v tomto případě je velmi obtížně prokazatelné. Padáky jsou zpravidla vyloučeny i v rámci pojištění zavazadel či je plnění omezeno. Mám ověřeno, že se na něj ani nevztahuje pojištění v rámci pojištění domácnosti - tzn. když ho máš doma a shořel by TI, či ho někdo odcizí - je to na rozdíl od jiného sportovního vybavení ve výlukách.

  • 2 RE: Pojištění padáku proti jeho poškození
    Autor: jebaloto (+53) (-44) | Zasláno: 08.05.2015 * 22:31

    Můžu potvrdit, že zařízení pro let jsou v 99% ve výlukách (koop sportovní vybavení). :-(. Gradient má bezplatnou opravu v prvním roce využívání, pokud tě to fakt tak pálí. Starší model za 10-50% ceny ale taky může být zajímavý.

  • 3 RE: Pojištění padáku proti jeho poškození
    Autor: wolf96 (+0) (-0) | Zasláno: 09.05.2015 * 08:47

    Díky za komentáře, chtěl jsem se jenom ujistit, že to nejde. :-P

    Ještě by mě zajímalo, jak se dá to vlákno smazat, omylem se mi to tam nahrálo dvakrát a asi to může smazat jenom admin. Jsem tu nový. :-(

  • 4 RE: Pojištění padáku proti jeho poškození
    Autor: PGweb (+30) (-0) | Zasláno: 10.05.2015 * 15:42

    Duplicitni vlákno smazáno.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: