FÓRUM PGweb


[Téma] LK8000

LK8000
Autor: mach02 (+0) (-0) | Zasláno: 22.10.2010 * 19:38

Přátelé, kamarádi. Překládám manuál pro létací SW LK8000 (www.letiskoholic.sk/letiste/view.php?nazevclanku=lk8000-novy-sw-pro-navigaci&cisloclanku=2010080002) - a jedna ze silných vlastností tohoto programu je podpora paraglidingu. Bohužel o Vašich pravidech a zvyklostech nemám ani páru (hlavně jak probíhají soutěže) - rád bych Vás požádal o spolupráci při překladu jedné kapitoly. Kdyby někdo si našel čas ... Software je to fakt dobrý. Pište na mach@machovci.tk Dík

4 příspěvky
shlédnutí: 4228
  • 1 RE: LK8000
    Autor: bruto (+0) (-0) | Zasláno: 01.11.2010 * 17:23

    caute, ma niekto predstavu, v akom zariadeni by sa tento SW dal rozumne pouzivat, co sa tyka citatelnosti displeja a vydrzi baterky? Dik

  • 2 bruto 01.11.2010 * 17:23
    Autor: wolf_pg (+0) (-3) | Zasláno: 02.11.2010 * 14:01

    ...rozdělil bych to na tři problémy.

    1. železo : jakékoliv PDA (s GPS modulem) nebo GPS, které má transreflexivní displej. transreflexivní displej je čitelný i na sluníčku ve většině případů. transreflexivní fólie nedává tak úplně dobré výsledky....jako displej samotný. doporučuji před koupí vyzkoušet osobně, výrobci/dodavatelé ne vždy rozumí, co to transreflexivní je.

    2. OS systém železa: WIN CE je základ, ovšem je třeba upozornit na to, že jak výrobci levných auto navigací, tak jiných outdoorových (např. Magellan) sice běhají na win CE, ale jiné než jimi přednastavené programy, obvykle navigační, nebo mapy, spustit nelze. nicméně...OS lze ošulit...případně upravit ;-). probléme pak může být záruka...ale to je jiná píseň....

    3. výdrž: asi bych si tím nelámal hlavu:-).tolik. i ty nejlevnější autonavigace vydrží navigovat při "plných" baterkách 2-3 hodiny. pokud je potřebí výdrž delší pak obvykle není problém sehnat silnější externí zdroj, solární panel, atd.

  • 3 RE: LK8000
    Autor: vaca (+0) (-0) | Zasláno: 02.11.2010 * 16:04

    No já to narval do Mio moov M400, o kterém jsem věděl ,že má dobrou čitelnost displeje i na sluníčku. Na aukru jsem ho sehnal nové za 1500,-Kč. Je ,ale potřeba unlock

    na odemčení buď zde http://projects.lanik.org/GPSProject_00CZ.htm

    nebo upravený zde http://www.gliding.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=2794&start=0&sid=cdb766a949eae812a8bd66519d5f8b8b

    Výdrž je tak 2hodiny ,tak je potřeba nějaký ext.zdroj.

    zatím jsem koupil solarní nabíječku s vestavěnou baterkou 2600mA ,tak uvidíme kolik to vydrží.

  • 4 RE: LK8000
    Autor: bruto (+0) (-0) | Zasláno: 02.11.2010 * 18:16

    davnejsie som niekde stretol diskusiu na temu ako zo starej navigacie vyrobit PDA, takze toto bude asi nieco podobne. Tak super, uz len najst masinku s co najlepsou citatelnostou na slnku, lebo PDA co mam, je uplne nepouzitelne..

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.


Partneři:

 logo Axispara  logo MAC Para



Sekce PGwebu: