FÓRUM PGweb


[Téma] jaky kokon

jaky kokon
Autor: Baja (+0) (-0) | Zasláno: 04.04.2017 * 20:19

Ahojte.

Porad koukam po sedackach a nemuzu si vybrat.

Nejvic mrkam po GIN Genie Lite 2 ale prd o tom vim.

Neporadi mi nekdo jestli se to da nekde vyzkouset?

Nebo zkusenosti?Nebo jak to funguje kdyz bych si ji rad otestoval ... Taky netusim, proc jsou veci vesmes

v shopech bez cen :)

Diky Honza

7 příspěvků
shlédnutí: 4913
  • 1 RE: jaky kokon
    Autor: jebaloto (+53) (-44) | Zasláno: 05.04.2017 * 10:00

    Ceny jsou polo-tajné protože se často významně liší dle kupní síly obyvatel. U nás většinou 20-30kkc.

    K vyzkoušení je několik možností. Kontaktuj dealera (Petra Slivova pro Gin).

    Kontaktuj přímo výrobce.

    Např Supair bude mít v ČR letos demo days tak se tam zjevit.

    Kontaktuj pilota co ji má. Ale já bych nerad aby mi někdo sedačku přenastavil.

    Zájezd na festival nebo do evropského pg centra, např. v Annecy.

  • 2 RE: jaky kokon
    Autor: mg1 (+2) (-0) | Zasláno: 05.04.2017 * 16:44

    Máš různé možnosti:

    1. Objíždět výrobce či festivaly a zkoušet. To ti nezávidím, strávíš tím pravděpodobně několik let.Že by ti někdo půjčoval sedačku a nechal si vrtat do nastavení, tomu nevěřím :-)

    2. Můžeš zabřednout do čtení. Odkazy viz níže. Taky to bude únavné a strávíš tím nemálo času ale aspoň získáš nějakou představu. http://www.paraglidingforum.com/viewforum.php?f=38

    http://ziadbassil.blogspot.cz/search?q=harness

    a další...vč. fóra zdejšího.

    3. Máš nějakého kamaráda kterému věříš a který je spokojený vlastník nějakého typu sedačky . Pak si nechej poradit od něj. Nejjednodušší varianta, možnost omylu tu ale je. Prodat se to ale dá vždycky :-)

  • 3 RE: jaky kokon
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 05.04.2017 * 17:56

    Ahoj,

    aktualni modely sedacek s kokonem od Advance, Ginu i Ozone stoji vsechny 29-30k Kc. Nektere dalsi modely od jinych vyrobcu jsou levnejsi, ale vetsinou to bejva neco za neco (you get what you pay for).

    Chybu neudelas ani s jednou z nich (vsechny jsem mel v ruce a sedel jsem v nich), i kdyz kazda ma jinou "filosofii". Jestli se ti libi Ginka, tak si ji proste kup:) O velikosti se porad s Petrou.

    Kdyztak se ozvi pres SZ, kdybys chtel subjektivni srovnani.

  • 4 RE: jaky kokon
    Autor: Baja (+0) (-0) | Zasláno: 06.04.2017 * 21:13

    Dekuju moc za věcny info 👍

  • 5 RE: jaky kokon
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 06.04.2017 * 22:14

    Woody Valley X-Alps GTO se dá sehnat za 23000 Kč bez nějakých dalších závazků a já jsem s ní spokojený.

  • 6 RE: jaky kokon
    Autor: Kosta (+55) (-46) | Zasláno: 07.04.2017 * 01:19

    Hlavně si vyzkoušej sedačku bez prkýnka třeba Advance a s prkýnkem třeba ta Genie Lite2. Míra Volný má na půjčení obojí. Měl jsem Genie Lite2 a subjektivně pro mě lepší než Impress3 obě jsem měl půjčené

  • 7 RE: jaky kokon
    Autor: Hanz (+33) (-2) | Zasláno: 07.04.2017 * 14:23

    Jak říká Kosťa, zkus s prknem i bez. Ale na rozdíl od Kosti si myslím, že bez prkna je lepší. :)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: