FÓRUM PGweb


[Téma] Woody Valley X-Alps GTO

Woody Valley X-Alps GTO
Autor: esopeso (+3) (-0) | Zasláno: 23.10.2011 * 14:32

Zdravím. Máte niekto skúsenosti s touto sedačkou? Zaujíma ma hlavne akú veľkosť zvoliť na 180cm/75kg. Podla tabuľky na stránkach výrobcu by som mal zvoliť L. No na paraglidingforum.com som sa dočítal, že veľkosť L je na 180cm dosť tesná. Preto by som bol rád ak by sa vyjadril niekto kto ju má alebo v nej aspoň sedel. Vopred ďakujem za akékoľvek užitočné rady :)

4 příspěvky
shlédnutí: 4184
  • 1 RE: Woody Valley X-Alps GTO
    Autor: veetek (+91) (-30) | Zasláno: 23.10.2011 * 18:45

    Ondra Dupal je bude mít od 1.listopadu v Gradientu na vyzkoušení (možná pak poreferuju, 182/72).

    Kdybys chtěl srovnat s Impress3, tak tam by byla vhodná velikost M a u Braunera je možné vyzkoušet ji už asi měsíc.

  • 2 RE: Woody Valley X-Alps GTO
    Autor: petrch (+193) (-10) | Zasláno: 08.11.2011 * 10:17

    Ondra v Gradientu uz ji ma na vyzkouseni, vcera jsem na ni koukal, chvilinku v ni posedel a docela na me zapusobila :). Lehoucka, prijemna. Prkynko je hodne uzke, ale po vyzkouseni impress3, ktera je uplne bez prkynka, mi nijak zvlast tesna nepripadala :). Chtelo by to ovsem ji vyzkouset ve vzduchu.

  • 3 RE: Woody Valley X-Alps GTO
    Autor: veetek (+91) (-30) | Zasláno: 08.11.2011 * 23:18

    Dneska jsem v ni u Ondry posedel. Do velikosti L jsem se tak akorat vesel (u Impress3 se tak akorat vejdu do M). Prkno ma prijemne uzke. Je trochu tezsi, nez Imp3, ale zase ma vetsi chranic za zady. Nektere detaily se mi libily vic u Imp3, nektere u GTO. Oproti Imp3 bude zrejme GTO pohodlnejsi, ale min skladna.

  • 4 RE: Woody Valley X-Alps GTO
    Autor: andrew4u (+17) (-0) | Zasláno: 09.11.2011 * 10:23

    Koukal jsem na pultik na fotkach a zda se mi mensi.. jak je to v realu?

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: