FÓRUM PGweb


[Téma] \"Reversibilni\" - sedacka / batoh

\"Reversibilni\" - sedacka / batoh
Autor: LemoN (+9) (-1) | Zasláno: 08.10.2012 * 21:28

Pouzivate nekdo toto reseni? Pripadne jakeho vyrobce by jste doporucili :-)

8 příspěvků
shlédnutí: 3545
  • 1 RE: "Reversibilni" - sedacka / batoh
    Autor: Saman (+0) (-0) | Zasláno: 08.10.2012 * 22:58

    Polsky Dudek (zakoset) robi za slusne ceny.

    Tiez sa po niecom takom obzeram, ale hladam nieco opotrebovane za par supov, na par zletakov rocne po turistike nahor. Ide mi o najlahsiu vahu.

    Trocha mi vadi, ze tie najjednoduchsie a najlahsie sa robia bez kontajnera, teda jedine predny. Viac by sa mi pacilo ho mat pod zadkom. Bezpecnost(chranic) a pohodlie idu u mna uplne mimo, na normalne lietanie mam inu sedacku.

  • 2 RE: "Reversibilni" - sedacka / batoh
    Autor: LemoN (+9) (-1) | Zasláno: 09.10.2012 * 00:00

    Tak ja tu bezpecnost rozhodne nechci vzdat a chci aspon airbag :-)

    Ono normalne litam na motoru, ale obcas bych si rad sletel z kopce i takhle navolno.

  • 3 RE: "Reversibilni" - sedacka / batoh
    Autor: eggoide (+20) (-1) | Zasláno: 09.10.2012 * 12:41

    Ja litam na Woody Valley Voyager Plus a jsem s ni spokojeny. Nicmene pro zacatecnika nedoporucuji jelikoz nafukovaci airbag neni pri startu jeste uplne nafoukly a prave pri startu hrozi riziko nejake nehody kdy se chranic hodi. Ale jinak velikost a prakticnost jsou hlavni vyhody.

  • 4 RE: "Reversibilni" - sedacka / batoh
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 09.10.2012 * 12:47

    Pro účely turistiky spojené s lítáním mám Sky Reverse s předním kontejnerem a tato kombinace funguje dobře. :)

    Airbagu bych se určitě nevzdával. Integrovaný kontejner pod zadkem nemusí být špatný, ale zvyšuje cenu sedačky a záložáku (light verze bývají dražší) a ušetříš jen pár kg.

    Btw. pokud budeš létat častěji, doporučuji klasickou sedačku. Tyhle reversibilní nejsou tak pohodlné jako křesla (anebo postele) ve kterých se lítá normálně :)

  • 5 RE: "Reversibilni" - sedacka / batoh
    Autor: LemoN (+9) (-1) | Zasláno: 09.10.2012 * 20:36

    No ja navolno moc velke prelety neplanuji. Spis stylem v klidecku si sjet s kopce. Nemam rad kdyz to semnou pere v termice, chrousti to obecne nemaj radi ;-)

    Zajimave je ze trebas SKY ma v nabidce i takovou sedacku jako GII, kterou uvadi jako skolni sedacku a ona ma taky airbag. Nezapracovali uz trosku na designu airbagu aby poskytoval i nejakou ochranu uz pri startu a na zemi? :)

  • 6 RE: "Reversibilni" - sedacka / batoh
    Autor: Karlos (+1) (-0) | Zasláno: 10.10.2012 * 08:29

    Mrkni na UP Alpine, třeba tě zaujme a prodává se i u nás.

  • 7 RE: "Reversibilni" - sedacka / batoh
    Autor: SKmattie (+0) (-0) | Zasláno: 10.10.2012 * 10:14

    Kamos lieta na Reverske od GIN-u a je maximalne spokojny a medzi prdeli a airbagem je priestor na zalozak....Mal som moznost chvilu lietat na reverske od AVA Sport "OKURI" tak isto velice podarena sedacka so zalozakom pod deskou, mam L kridlo a bez problemou vsetko som do toho pomestil a batoh bol maly... sedacka ma velmi dobre spracovanie, pekne sa nosi ako batoh, a aj cena priazniva...

  • 8 RE: "Reversibilni" - sedacka / batoh
    Autor: pczpm019 (+12) (-8) | Zasláno: 11.10.2012 * 10:48

    Myslím, že za zmínku stojí ještě sedačky od Karpofly, které sice nejsou reversibilní ale zato jsou extra lehké (2,6 kg) díky materiálu a hlavně nafukovacím chráničům. Je to vlastně airbag, nafouknutý už i při startu.

    Záložák dole i vpředu.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: