FÓRUM PGweb


[Téma] létání na Kamenáči u Šanova

létání na Kamenáči u Šanova
Autor: mag (+0) (-0) | Zasláno: 28.03.2017 * 18:24

Přátelé a kamarádi,

dnes jsem dostal "trošku" vyhubováno od majitele pozemků ze kterých na Kamenáči startujeme a částečně i přistáváme. Nelíbí se mu, že jezdíme autem až k lesu pod start. Vždycky parkuju na silnici pod přistávací loukou, ale musel jsem si vyslechnout, že mi taky přijede rozjezdit zahradu. Je ale pravda, že tam občas auta vídám - tímto zainteresovaným řidičům děkuji. Dále mi bylo zděleno, že pokud chceme dál bez poplatků a větších omezení na tomto terénu létat, musíme si odpracovat brigádu. Pan Kroul je jedním z majitelů Rolnické společnosti v Červené Vodě, takže nás čeká sbírání kamení na polnostech v okolí. Svolávám tedy brigádu na tuto sobotu 1.4. v 9h na parkovišti před kostelem v Červené Vodě. Dejte mi prosím vědět, kdo budete moct, ať vím co mám říct p. Kroulovi. Kamenáč je krásný terén, kde mnozí letěli svůj první let, někdo i přelet a spousty hodin jsme tam nasvahovali. Bylo by škoda o tento kopec přijít. Přiďte nám pomoct, ten půlden nás nezabije. dík Martin Grösser, Active Paragliding, 603 909296

1 příspěvek
shlédnutí: 1143
  • 1 RE: létání na Kamenáči u Šanova
    Autor: mag (+0) (-0) | Zasláno: 28.03.2017 * 18:38

    Jo to jsem zapomněl - vím že je to na rychlo, ale jednak jsem se to dozvěděl dnes a za druhé oni ty zemědělci už moc čekat nechtějí bo musejí set. Tož tak...

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: