FÓRUM PGweb


[Téma] terény

terény
Autor: kikimura (+0) (-0) | Zasláno: 05.06.2009 * 10:12

Chci se zeptat, možná špatně hledám, ale je nějaká možnost se proklikat tady do jakési databáze startovaček, vytvořené díky tracklogum přeletů?

11 příspěvků
shlédnutí: 3420
  • 1 RE: terény
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 05.06.2009 * 13:04

    Myslim ze jedine tak ze si na strance prihlasenych preletu kliknes na startoviste a startovacky se ti seradej podle abecedy...

  • 2 RE: terény
    Autor: kikimura (+0) (-0) | Zasláno: 05.06.2009 * 14:24

    Hm to je škoda. Celkem snadno vytvořitelná databáze.. Škoda že není. Bylo by to asi nejobsáhlejší co se dá najít. Jak sem tak hledal, tak jsou přelety přihlášený snad z akždý mezičky, tak by to asi mohlo být celkem komplexní..

  • 3 RE: terény
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 05.06.2009 * 15:22

    Treba chlapci z tymu pgwebu neco vymysli...

  • 4 RE: terény
    Autor: veetek (+91) (-30) | Zasláno: 05.06.2009 * 16:00

    chlapci z týmu pgwebu už dávno vymysleli (dokonce ještě před celým pgwebem :-)

    aby se to odladilo, je potřeba startovací bod zprůměrovat z nějaké množiny okolních bodů a přiřadit mu nejčastěji používaný název. a taky udělat tu omáčku okolo... no prostě kus práce, na který vzhledem k prioritnějším věcem nemají čas.

  • 5 kikimura | Zasláno: 05.06.2009 * 10:12
    Autor: wolf_pg (+0) (-3) | Zasláno: 05.06.2009 * 19:37
  • 6 RE: terény
    Autor: wolf_pg (+0) (-3) | Zasláno: 05.06.2009 * 19:44

    .....nebo ....v detailuletu, např. http://www.pg-leonardo.cz/modules.php?name=leonardo&op=show_flight&flightID=96 klepnout na ikonu "paragliding earth" vpravo dole... a máš základní informace :-)

  • 7 RE: terény
    Autor: kikimura (+0) (-0) | Zasláno: 05.06.2009 * 20:55

    jj vím, že to právě existuje u tebe a vlastně na paraglidingforum. Líbilo by se mi víc kdyby se dali vyhodit do mapy. To mislím jde i u tebe (a na pgforu, tam sem na to narazil) nevím přesně jak. Zobrazil se mi přelet člověka a zárověň startovačky v oblasti.

  • 8 kikimura | Zasláno: 05.06.2009 * 20:55
    Autor: wolf_pg (+0) (-3) | Zasláno: 05.06.2009 * 21:20

    postup je následující: v detailu letu klepneš na paraglidingearth, otevře se vyskakovací okno... tam klepneš na "informace o letové oblasti"... a vypíšou se startovačky v okolí. na mapě :-)

  • 9 RE: terény
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 05.06.2009 * 22:37

    Chlapci z tymu pgwebu uz na tom dokonce pracovali (prumerovani, cisteni atd.), takze interne takovou DB mame, ale hotove aby to slo ven to jeste neni.

    To co ma Leonardo je takove reseni napul, protoze to neni vycistene a lety z 1 startu se napr. nejak zahadne rozdistribuuji na nekolik "virtualnich" startu (ktere realne maji byt 1 start). Kdyz jsem s tim zkousel pracovat, tak mi to prislo takove dost rozpacite.

    Snazime se, aby to co poustime ven, fungovalo aspon na 90%, kdyz ne 100%. Kdo tomu rozumi, tak dobre vi, ze udelat neco co funguje tak jak ma, je 10x pracnejsi nez udelat neco co funguje napul.

    Tim nechci v zadnem pripade shazovat Manolisovu praci, jeho nasazeni je obdivuhodne - a jeho pristup svym zpusobem chapu a ocenuju. Mensi pochopeni mam pro nektere jedince, kteri si na vysledcich jeho prace honi triko. Nebo elastaky..?

  • 10 RE: terény
    Autor: kikimura (+0) (-0) | Zasláno: 05.06.2009 * 23:58

    scorpi díky za vysvětlení.. Tuším kolik to bude práce, proto se ptám jen tak opatrně, na pgforu/leonardu se mi to taky úplně nelíbí (samo to taky nemyslím zle, jsme rád za jakékoli info a oceňuji to), tak jsem to jen zkusil trochu oživit, protože vím, že se to tady už diskutovalo..

    Tedy díky.

  • 11 RE: terény
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 28.04.2010 * 12:48

    Ahoj, je zde nějaký posun? (je-li možné práci řešit paralelně, tak můžu nabídnout ke spolupráci část své kapacity. :)

    Ideál z mého pohledu je seznam startovaček vygenerovaný statistickými daty spolu s možností lokální správy (aktuální informace, rady, fotky..).

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: