FÓRUM PGweb


[Téma] rumunsko

rumunsko
Autor: morfea (+0) (-0) | Zasláno: 09.06.2009 * 14:40

nelital jste nekdo v rumunsku? (zachod jsem teda nemyslela;oD)

6 příspěvků
shlédnutí: 4862
  • 1 RE: rumunsko
    Autor: BorisK (+38) (-5) | Zasláno: 09.06.2009 * 20:32

    Já ne, ale chtěl bych někdy. Pěšky jsem tam toho v minulosti prochodil docela dost. Všichni zkušenější, s nimiž jsem se o tom bavil, tak se tvářili rozpačitě.

  • 2 RE: rumunsko
    Autor: morfea (+0) (-0) | Zasláno: 10.06.2009 * 09:49

    objevila jsem, ze tam jedou elspeedaci pristi tyden, zkusim neco zjistit co se tyce startovacek atd.

  • 3 RE: rumunsko
    Autor: Braba (+58) (-7) | Zasláno: 10.06.2009 * 20:47

    Já jsem si tam po přistání na strom hezky zlomil ruku :-). Rumunsko je moc krásný a strašně mě ta země zaujala, ale na lítání v horách to moc není. Karpaty jsou problémový terén, protože všechna údolí jsou zarostlá lesem až na dno, holiny jsou jen na vrcholech. Takže máš možnost se brzy rozhodnout pro přistání na kopec, nebo riskovat, že se chytíš na údolím s případným přistáním do lesa. To bych teda nedoporučoval. Viděli jsme bohužel jen pár terénů. Nejlepší byl asi Ignis úplně na severu u Baia Mare. Přístup "terénním" Loganem až nahoru. A pak Postavarul v Poljana-Brasov. Lanovkou. Nějaké lety jsou přihlášené do XContestu. Z toho jsem také vycházel. Lítání nad rovinama by tady bylo určitě zajímavé.

  • 4 RE: rumunsko
    Autor: Komar (+2) (-0) | Zasláno: 12.06.2009 * 23:11

    Podívejte na tohle a případně na jeho další videa, docela motivující.

  • 5 RE: rumunsko
    Autor: exact (+0) (-0) | Zasláno: 06.07.2009 * 09:44

    Lítaly jsme poblíž Vatra Dornei,výjezdy offroadem,ale místní chodí pěšky.Krásné termické polétání.

  • 6 RE: rumunsko
    Autor: BURAK (+0) (-0) | Zasláno: 26.06.2015 * 22:39

    Ahoj,máte někdo naké nové zkušenosti, startovačky ,vývozy, lanovky prostě typy ,rady z lítání v rumunsku díkes

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: