FÓRUM PGweb


[Téma] Viničné Šumice

Viničné Šumice
Autor: rycmond (+0) (-0) | Zasláno: 12.05.2013 * 22:07

Ahoj,

tedkon jsem byl ve Viničních Šumicích. A setkal jsem se tam smajitelem pozemku co se zněho startuje (startovalo) a říkal že už je to tam dva roky zakázaný. Co je na to pravdy?

Dík za info

8 příspěvků
shlédnutí: 3048
  • 1 RE: Viničné Šumice
    Autor: brona (+0) (-0) | Zasláno: 13.05.2013 * 19:28

    Podle mě se tam nesmělo lítat nikdy,lítalo se,ale teď,když Tě čapnou,budeš mít magaprůser

  • 2 RE: Viničné Šumice
    Autor: marlus (+9) (-1) | Zasláno: 13.05.2013 * 20:37

    Ahoj.

    Viničné Šumice jsou v CTR Brno a pokud nedojde k dohodě s ŘLP a majitelem pozemku tak zde létat nelze !!

    V současnosti tedy nelze , a naštvaný majitel pozemku rád volá úřady - už se to v minulosti stalo!!

  • 3 RE: Viničné Šumice
    Autor: rycmond (+0) (-0) | Zasláno: 13.05.2013 * 21:23

    Hmm našel jsem to na www.skyfly.cz. Majitel mě přišel docela v pohodě (nevolal na mě úřady ani policajty) a ještě mě nechal projít kolem domu po louce nahoru. No každopádně už tam asi nepojedu :-(.

    A dobudoucna se nějaká dohoda chystá nebo tak nebo to bude už na věčné čas zapovězený místo.

  • 4 RE: Viničné Šumice
    Autor: brona (+0) (-0) | Zasláno: 18.05.2013 * 00:22

    Co vím já,tak je to neprůchodný,dohoda se nechystá,s padákem tam nejezdi.Místo na lítání je to víc než vynikající a je ho víc než škoda.

  • 5 RE: Viničné Šumice
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 18.05.2013 * 07:03

    Proč to nezkusite nejak ofiko se dohodnout?Třeba i s poomoci LAA a podpory startovišť?kdyby létání tam mělo nějaký provozní řád a kdyby dostal nějakou kačku,tak by třeba souhlasil...

  • 6 RE: Viničné Šumice
    Autor: Marian (+7) (-0) | Zasláno: 18.05.2013 * 10:40

    Problém je CTR Brno - je to asi 200 metrů uvnitř :-(

  • 7 RE: Viničné Šumice
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 18.05.2013 * 13:53

    To by snad nemusel vadit.. kdyby se to ofiko dohodlo, ze se tam bude leat jen do par metru nad terenem... :-)

  • 8 RE: Viničné Šumice
    Autor: jeff (+2) (-0) | Zasláno: 18.05.2013 * 21:40

    Ono by to CTR asi šlo domluvit,při řízeném režimu,ale je tam problém s místníma.Majitel pozemku je celkem v poho,ale kdyby povolil už tu bude problém se sousedama kteří jsou rozhodně proti.Tak do budoucna Šumice nepoužitelné.Škoda,kopce tu nemáme a Šumice jsou kopec kde se dá odletět.:-((

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: