FÓRUM PGweb


[Téma] všetaty

všetaty
Autor: petr68 (+0) (-0) | Zasláno: 07.09.2013 * 17:12

ahoj kdo poradi dnes jsem byl ve všetatech až za hřbitovem u sila na obili či co to je ale nemohl jsem najit onu udávanou startovačku která je na mapě s bágáží jsem tam bloudil asi dvě hodiny muže mi někdo kdo tam už byl poradit kudy dál od sila diky petrj

2 příspěvky
shlédnutí: 2031
  • 1 RE: všetaty
    Autor: anton (+72) (-36) | Zasláno: 07.09.2013 * 20:52

    Hele, v první řadě bych ti poradil, aby jsi při JV větru (to znamená že vítr fouká od JV) nechodil s padákem na kopec orientovaný na JZ vítr :) Na Všetatech jsem nikdy nebyl, ale když se podívám na mapy.cz, tak to bude asi tady, žejo http://mapy.cz/#!x=14.611887&y=50.271320&z=14&d=muni_3913_1&t=r&l=15&rp=m&m=9hcyNxY.4X No a nebo si najdi nějaký let z Všetat/Čečemína a podívej se, kde začíná tracklog...

  • 2 RE: všetaty
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 07.09.2013 * 21:18

    Jo, je to tam jak píše Anton. Z Nedomic na Všetaty a u posledního baráku doprava po polňačce k mezi. Před začátkem stoupání je mezi keři místo na pár aut. Neparkovat na poli a nezablokovat polňačku , která pokračuje nahoru na pole! Pokud je pole oseto, nepřistávat na něm, ale na spodním okraji meze. Při jiném směru než JZ se tam svahovat nedá, ale pokud je to na komoru, kupodivu nemusí foukat moc a dá se udržet. Pokud je to spíš JZZ, a silnější, tak pozor na rotůrek za lesíkem , který je od startu vpravo. Když jsou optimální podmínky, tak se tam dá moc pěkně polétat. Díky pěknému předpolí se tam dá občas i potočit na podzim... viz :

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: