FÓRUM PGweb


[Téma] Lítání na zélandu

Lítání na zélandu
Autor: beeran (+0) (-0) | Zasláno: 18.01.2015 * 20:38

Zdar vespolek, za měsíc valim na delší dobu na zéland a potřeboval bych zjistit, co je nutné k legálnímu lítání? Co musím vyřídit tady a co tam? Něco jsem se dočet na svazpg (klasicky potřeba IPPI, pojištění prý nevyžadujou), ale nechcu to podcenit, páč vracet se mi moc nechce. Pokud s tím někdo měl co dočinění, budu vděčen za rady a zkušenosti :)

dííík

4 příspěvky
shlédnutí: 1757
  • 1 RE: Lítání na zélandu
    Autor: PavelS (+0) (-0) | Zasláno: 19.01.2015 * 03:55

    Všechny informace najdeš na http://www.nzhgpa.org.nz/visiting-pilots. Členství v NZHGPA obsahuje i pojištění. Nejlepší je na místě kontaktovat nějakého instruktora, ideální je škola ve větším středisku (Queenstown, Wanaka, Nelson). Před několika lety jsem se zkoušel domlouvat po emailu, ale moc jsem neuspěl.

  • 2 RE: Lítání na zélandu
    Autor: beeran (+0) (-0) | Zasláno: 19.01.2015 * 08:43

    jo tam už jsem se díval, člověk musí mít IPPi a 60 doláčů a má to na 4 měsíce,popř. na déle.. ptám se jenom pro sichr, jestli jsem třebas něco nepřehlíd nebo nezjistím nějaký tip, co neopomenout nebo tak ;)

  • 3 RE: Lítání na zélandu
    Autor: JardaT (+0) (-0) | Zasláno: 22.01.2015 * 23:41

    Ahoj

    Já jsem tady. Nic zásadního nepotřebuješ. Piloťák, 60 dolarů a tím to končí.

  • 4 RE: Lítání na zélandu
    Autor: JardaT (+0) (-0) | Zasláno: 24.01.2015 * 21:20

    Ještě bych zapomněl, že si asi napises visual flight test. O prostorech a pravidlech vyhýbání.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: