FÓRUM PGweb


[Téma] Naviter Oudie 3

Naviter Oudie 3
Autor: semar (+0) (-0) | Zasláno: 13.01.2016 * 16:15

Ahoj všetci,

máte niekto skúsenosť s prístrojom Naviter Oudie3 , prípadne staršia verzia 2...zaujíma ma hlavne vario, citlivosť, mapy, spoľahlivosť, batérie...budem rád každej informácii..

Ďakujem Martin.

11 příspěvků
shlédnutí: 3545
  • 1 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: Faustt (+0) (-0) | Zasláno: 14.01.2016 * 11:08

    Ahoj,

    osobní zkušenost žádná. Před půl rokem o tom vyšel článeček v časopise Thermik, jestli čteš německy, klidně Ti to pošlu e-mailem (pošli svou adresu). Samozřejmě to tam v průměru pochválil. Jedna z mála výtek byla slabá baterie. O objektivitě časopisu mám ale trochu pochybnosti. :)

  • 2 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: semar (+0) (-0) | Zasláno: 14.01.2016 * 14:09

    Servus, veď práve toto, hľadám nejaký dobrý prístroj, kde sú mapy , priestory, vário ...preto chcem počuť názor niekoho, kto ho používa, nie reklamné články...ďakujem.

  • 3 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 15.01.2016 * 18:04

    Tak to asi nenajdeš, ono to moc lidí nepoužívá a mají vyvinutý svůj vlastní letový systém (vychází z xcsoar).

    Mrkni na formáty co podporujou, jestli budou sedět na xcsoar, můžeš to stahovat z jejich webu. Mají tam vše pohromadě.

  • 4 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 17.01.2016 * 17:29

    Jednoho Navitera Oudie, myslim ze v. 2 jsem mel v rukach a rozhodne bych ho nemohl doporucit. Kousalo se to, nefungovalo jak ma..proste drahej nespolehlivej kram.

  • 5 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: jebaloto (+53) (-44) | Zasláno: 18.01.2016 * 21:28

    Na našich kopcích jsem Oudie neviděl, ale tady máš hafo nezávislých zkušeností (v aj):

    http://www.paraglidingforum.com/viewtopic.php?t=56010&postdays=0&postorder=asc&start=0

    Lidi nadávají na kdeco, takhle komplexní a bezchybný přístroj určitě nenajdeš.

  • 6 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: ok1com (+1) (-1) | Zasláno: 18.01.2016 * 22:01

    ja mam Naviter Oudie 3 respektive nyni 3+

    Az na tu zminovanou baterku jsem velmi spokojen. Pouzivam ho jako hlavni vario a hlavni navigaci. Jako zalozni mam Xctrack na placicce. Klickovani mezi TMAckama ja jinymi vzudsnymi prostory je tak velka sranda. Na zavody je to taky velmi prijemny pristroj. Krome beznych veci co umi kde jake zarizeni je docela prinosne videt na terenni mape kde konci kruznice otocnych bodu atp. Displej je velmi dobry uz ve verzi 3. Nyni se prodava 3+, ktera ma displej jeste lepsi. Plus verze ma take vetsi a kvalitnejsi baterku. Upgrade jsem si nechal udelat na podzim, takze nemohu vydrz s novou baterkou zatim posoudit.

  • 7 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 18.01.2016 * 23:19

    Cena Honzíku? Výdrž baterie?

  • 8 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: ok1com (+1) (-1) | Zasláno: 19.01.2016 * 20:16

    cena viz air-sport.cz

    Vydrz ve verzi 3 nic moc. Pri dlouhem letu cca nad 6 hodin jsem musel dobijet z powerbanky. Doma za oknem (s vyhledem na druzice) to vydrizi i tech v manualu zminovanych 12 hodin Od nekterych lidi jsem slysel, ze vydrzeli na jendo nabiti treba tri zavodni dny. Mozna jsem mel fakt spatnou baterku. A v zime pri teplote pod nulou to bylo hooodne spatne.

    U verze 3+ pozoruji velke zlepseni, ale zatim jsem nemel moznost to poradne otestovat.

    Udajne dost zalezi na tom zda je zapnuty zvuk (asi to nema jen piezomenic, ktery nic nezere) a zda je mapa nastavena ve smeru letu (otaci se) nebo sever nahore. Ja pouzivam tu nejvic energeticky narocnou variantu, tedy vario zapnute a otacejici se mapa.

  • 9 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: krausovka (+0) (-0) | Zasláno: 02.02.2016 * 17:14

    Ahoj, s Naviter oudie 3+ jsem teď odlítala superfinále svěťáku v Mexiku. Baterka držela v pohodě i když jsem se občas na trati flákala skoro 7 hodin :-) a ještě zbývalo, ale měla jsem vypnutý zvuk varia. Uživatelsky mi to přijde hodně příjemné, zadat kolo a navigace jednoduché a srozumitelné i pro ženskou :-) Je super že je v přístroji mapa celého světa, ale na druhou stranu není zas až tak podrobná, takže z toho člověk nevyčte každý kopeček (větroňáři to asi tolik neřeší). Ale za mě JO, zůstává mi na sezónu :-) Ahoj Petra

  • 10 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 07.06.2016 * 10:38

    Oudie jsem nenašel v seznamu podporovaného hw .... nebude nějaký problém v ČPP?

  • 11 RE: Naviter Oudie 3
    Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 09.06.2016 * 16:25

    Oudie4 má zdroj 9600 mAh takže výdrž už asi v poho …. zatim testuju jenom na stole ale vypadá to na slušnej oddíl

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: