FÓRUM PGweb


[Téma] X-Alps 2017 - info pro on-site fanouška

X-Alps 2017 - info pro on-site fanouška
Autor: kaves (+0) (-0) | Zasláno: 15.06.2017 * 12:08

Ahoj! Rád bych letos konečně osobně zavítal na vzdušný start X-Alps, tj. 2.7. na Gaisberg (podpořit Standu samozřejmě:) Měl by někdo z vás praktické info k tomuto záměru? Zajímalo by mě, jaký je ideální čas a způsob přesunu na Gaisberg - vzhledem k tomu, že chci přibrat rodinku (2 předškoláci), budu muset vynechal pěší výstup. Na vrchol by mělo jezdit MHD, nebude ale ten den linka přetížená..? Je možné na kopec vyjet (a zaparkovat) autem, příp. aspoň do nějaké výšky a zbytek dojít?

Taky jsem na ofic. stránkách závodu nenašel čas startu na Mozartplatz, ví někdo?

Díky moc za pomoc! Karel

4 příspěvky
shlédnutí: 1917
  • 1 RE: X-Alps 2017 - info pro on-site fanouška
    Autor: jebaloto (+53) (-44) | Zasláno: 15.06.2017 * 14:51

    Předloni šlo autem vyjet i zaparkovat, až na vrchol. MHD taky jezdila, myslím že každou hodinu. Nahoře je restaurace tak se tam dá kdyžtak příjemně počkat.

  • 2 RE: X-Alps 2017 - info pro on-site fanouška
    Autor: Batoh (+7) (-0) | Zasláno: 22.06.2017 * 21:38
  • 3 RE: X-Alps 2017 - info pro on-site fanouška
    Autor: sqltuning (+4) (-0) | Zasláno: 24.06.2017 * 12:36

    Ahoj , na poslednim xalpu jsem se ridil znackama organizatoru, ktere byly po ceste. Parkoviste bylo u nejakeho autosalonu a autobusova zastavka blizko. Autobusem cesta uplne v klidu. Narvano nebylo , ale nenechali jsme to na posledni chvili. Myslim, ze jsme parkovali kolem 10. Nahore ale narvano bylo dost, neco si koupit bylo hodne slozity a nekam si sednout... nemyslitelne. :)). Navic jsme cekali asi hodinu a pul na leve strane, aby jsme meli hezky vyhled a Standa dorazil na pravou stranu :-). Predloni bylo v Salzburgu az 39- tak at mate trochu prijatelnejsi pocasi :-)). Jo a kdyby si shanel cenove prijatelne ubytovani tak muzu doporucit.

  • 4 RE: X-Alps 2017 - info pro on-site fanouška
    Autor: kaves (+0) (-0) | Zasláno: 26.06.2017 * 14:49

    Super, díky všem za info - moc jste mi pomohli.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: