FÓRUM PGweb


[Téma] Jakou školu?

Jakou školu?
Autor: Tomahawkk (+0) (-0) | Zasláno: 29.08.2009 * 00:31

Ahoj, jsem z Plzeňska a chtěl bych si teď v září udělat kurz na PG (PL-A). Jakou by jste mi doporučili školu? Díky

4 příspěvky
shlédnutí: 2806
  • 1 RE: Jakou školu?
    Autor: eggoide (+20) (-1) | Zasláno: 04.09.2009 * 15:18

    Udelej si tejden dovolenou a zajed za Fararem na Ranou:) www.mpg.cz

  • 2 RE: Jakou školu?
    Autor: Mirev (+21) (-18) | Zasláno: 14.09.2009 * 23:32

    zdar, vygoogluj si článek "jak vybrat školu paraglidingu"

  • 3 RE: Jakou školu?
    Autor: klara1111 (+0) (-0) | Zasláno: 24.09.2009 * 12:26

    Skus [url]www.aparaglidingskola.sk[/url] , mozem vrelo odprucat . Chlapci su profici v oblasti paraglidingu a rozumeju tomu co robia./mozes mi verit, predtym som robila kurz inde, ale dozvedela som sa od znameho, ze tam to je uplne o niecom inom, tak som skusila/ Podla mna „Perfectfly“ – ako sa nazyva ich skola paraglidingu patri urcite medzi najlepsie na slovensku. Takisto u nich kupis celu paraglidingovu vystroj. Pri vybere paraglidingovej vystroje ochotne poradia a dostanes na vsetko vyraznu zlavu.Maju aj obrovsky vyber pouzitej „second hand“ paraglidingovej vystroje pre menej narocnych. Kurz v ich skole trval 6 dni a z toho sme 5 dni lietali. Robia aj tandemove lety. Nakoniec kurzu som uz dokazala sama lietat termiku aj z vysokych kopcov. Musis sa vsak pripravit na makacku-denne na koci od rana do vecera

  • 4 RE: Jakou školu?
    Autor: pedrosek (+0) (-0) | Zasláno: 24.09.2009 * 14:45

    Nic ve zlym, neni Slovensko od Plzne trochu daleko? Jsem ze Strednich Cech a kdysi jsem delal kurz v Beskydech. Nedolital jsem, neb bud nebylo pocasi nebo nebyl cas na sestihodinovou cestu pod Radhost a litani. Nakonec po letech jsem se vratil k paraglidingu na Ranou. Dobre skoly s perfektnim vybavenim tu jsou. Hledej spis ty vetsi. Never ale, ze cely kurz se da udelat za 6 dni. Pokud ano, nejsi pripraven dobre. Pocitej s tydnem na zakladni kurz a pak s nekolika vikendy pripadne zajezdem na doletani.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: