FÓRUM PGweb


[Téma] Vítejte v novém PGweb fóru!

Vítejte v novém PGweb fóru!
Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 25.12.2007 * 22:25

Toto fórum je vlastně takový dáreček, který jsme se rozhodli nadělit vám i sobě před začátkem nového roku.

Přeje vám Vše nejlepší do Nového roku a aby se vám zde příjemně diskutovalo - a našemu novému fóru přejeme nápodobně jen samé diskuse na úrovni:-)

12 příspěvků
shlédnutí: 3710
  • 1 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: jericho (+0) (-0) | Zasláno: 25.12.2007 * 23:20

    Je to neuvěřitelné, včera nebo předvčírem jsem psal redakci skyfly s prosbou o novou podobu fóra na skyfly, protože to co tam je mi už přijde málo strukturované a nepřehledné. A ejhle, ono se nám tu vylouplo jedno na pgwebu. Dobrý nápad takže díky.

  • 2 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: anton (+72) (-36) | Zasláno: 25.12.2007 * 23:25

    Čest Vaší práci, pgwebáci!

    Dobrý počin.

  • 3 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: Batoh (+7) (-0) | Zasláno: 26.12.2007 * 18:10

    super kluci :-) skoro bych rekl konecne .-)

  • 4 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: Renda (+0) (-0) | Zasláno: 26.12.2007 * 18:31

    Super práce partičko :-) Neslo by zprovoznit pro forum RSS pro nás líné :-)

  • 5 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: jericho (+0) (-0) | Zasláno: 26.12.2007 * 20:10

    Docela určitě bude v budoucnosti potřeba možnost vyhledávání.. A uvítal bych i možnost upravovat vlastní příspěvky.

  • 6 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: Batoh (+7) (-0) | Zasláno: 26.12.2007 * 20:31

    RSS ano, vyhledavani a editace vlastnich prispevku ano a jeste pridam dalsi ficury :system reputaci prispevatelu a soukrome zpravy :-))

  • 7 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 27.12.2007 * 02:56

    Hola, s RSS a soukromymi zpravami pocitame, vyhledavani uz testujeme, ale pockame az tady toho bude vic, abychom to mohli trosku otestovat a poladit na reálném obsahu...:-)

  • 8 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: jericho (+0) (-0) | Zasláno: 01.01.2008 * 21:50

    Už teď mi to tu začíná připadat nepřehledný. Rozdělit na tématické kategorie a podkategorie?

  • 9 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: jericho (+0) (-0) | Zasláno: 01.01.2008 * 21:52

    Vidíte, teď zrovna bych využil možnost editovat vlastní příspěvky, protože mi došlo, že to tu je rozděleno na podkategorie...Jen jsem si to neuvědomil.

  • 10 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: anton (+72) (-36) | Zasláno: 02.01.2008 * 23:12

    jedna technická - bylo by hezké, kdyby se jednotlivé diskusní bloky/témata dali spojit s jinou částí vebu, kde se taky dá diskutovat, aby nedocházelo ke štěpení diskuze... Př.: Článek k Víkend cup-u by zasluhoval, aby dole v diskuzi běželo vlákno, založené tady na pgforu.

    Takových článků by bylo víc, zrovna tak třeba nějaké akce, pozvánky...? Možná i zajímavé, nebo problematické lety....

  • 11 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 02.01.2008 * 23:15

    Anton: zamyslime se nad tim jak to vyresit, uz jsme o tom mluvili...ona diskuse pod clankem je trosku jina (nevyzaduje prihlaseni - je stromova) nez ve foru.

    Kazdopadne diky za reflexi:)

  • 12 RE: Vítejte v novém PGweb fóru!
    Autor: Benour (+23) (-2) | Zasláno: 04.03.2013 * 13:04

    Existuje tu nějaké fórum zaměřené na xcontest obecně?

    Hlášení bugů, požadavky uživatelů.. atd.?

    Vždycky mi chyběla možnost zobrazit všechny lety v denním skóre. Jedno malinké zaškrtávátko :)

    Chápu, že na world-xcontestu jich v sezoně je několik set. Jenže datově to nic nezabírá a klikat na malá čísílka 1, 2, 3... obzvlášť na tabletu apod. je peklo.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: