FÓRUM PGweb


[Téma] Nedělej to ... Opravdu hloupý nápad !!!

Nedělej to ... Opravdu hloupý nápad !!!
Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 22.11.2010 * 21:46

Převzato z www.paragliding-4u.cz

Groundhandling blízko u Drážďan (Tharandt)

K tomu - můj nejblbější nápad a moje první opravdu špatný konec. Prosím nedělejte podobné věci !!! Chci vám ukázat tohle video, aby každý člověk viděl, jak je to nebezpečný a už nikoho taková blbost nenapadla jako mě. Měl jsem zatraceně velký štěstí a celej rok si nezalítám. Nedělejte to !!!! Je to nebezpečné. Vůbec jsem si neuvědomil, jak je to nebezpečné.

Následky: Pravý hlezenný kloub roztříštěný, rozdrcený bederní obratel - vyztužen kovovými čepy, zlomená sedací kost, zlomená hrudní kost a tři žebra, pohmoždění srdce. Měl jsem ale přesto velké štěstí, protože jsem mohl zemřít. Po třech operacích a čtyřech týdnech v nemocnici se budu rok uzdravovat, rehabilitovat a cvičit. Nestojí to za to.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi v posledních měsících pomáhali a museli to nejhorší vydržet! Už se to lepší i když bych se sotva mohl posadit do sedačky s padákem. Nejdýl v roce 2012 budu zase lítat! "brzo", ale to je ještě tak daleko...

5 příspěvků
shlédnutí: 2839
  • 1 RE: Nedělej to ... Opravdu hloupý nápad !!!
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 23.11.2010 * 10:23
  • 2 RE: Nedělej to ... Opravdu hloupý nápad !!!
    Autor: dmb77 (+18) (-16) | Zasláno: 23.11.2010 * 11:45

    At video: Boze, to je magor. Nechapu jak muze nekoho napadnout takova pikacovina.

    Fil: Tohle vypada zajimave, uz jsem takhle videl i peknej preletik z rucniho vleku. Pri ne moc silnem vetru a dostatecne dlouhem lane si myslim, ze by to melo byt i pomerne bezpecne. "Vlekajici" kontroluji pilota, maji moznost ovlivnovat tah, pri zvysene sile tahu stejne lano neudrzi v ruce. Ale rozhodne bych to nezkousel pri vetru silnejsim nez 6 - 7m/s.

  • 3 RE: Nedělej to ... Opravdu hloupý nápad !!!
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 23.11.2010 * 13:44

    dmb77: Dik za osvetu, rucni vlek vypada celkem zajimave... ;)

  • 4 RE: Nedělej to ... Opravdu hloupý nápad !!!
    Autor: macek (+0) (-0) | Zasláno: 23.11.2010 * 15:43

    Taky jsme dělali něco podobného a byla u toho docela sranda http://www.stream.cz/video/201150-blbnuti-na-sabatci

  • 5 RE: Nedělej to ... Opravdu hloupý nápad !!!
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 24.11.2010 * 01:44

    Škoda, že není vidět jak přesně mu to klaplo. Měl se blbec uvázat na gumu, to by proletěl vrchlíkem :)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: