FÓRUM PGweb


[Téma] Létání na sociálních sítích

Létání na sociálních sítích
Autor: Kubusz (+0) (-0) | Zasláno: 29.01.2012 * 21:57

Čaute! Všichni známe ten pocit, když sedíme doma, nebo v práci a každou půlminutu nervózně kontrolujeme jestli přeci jen nefouká na nějaký ten náš kopec. Jenže často ty podmínky stojí za prd, nebo jsou na hranici únosné míry, takže se rozhodneme nejet a jen přejít do další fáze kontroly přes webkameru, jestli se náhodou nerozhodl jiný blázen. Já osobně bydlím v Ostravě a každá zbytečná cesta do Beskyd zamrzí na duši i na peněžence. Zkrátka, každý teď máme internet v mobilu a nebylo by úplně od věci založit si na facebooku, nebo twitteru skupinu která by poskytovala informační servis typu: "Jsem na Ondřejníku, meteosonda je zamrzlá, ale letět se dá!" Pokud nejste zrovna člověk, který chce kopec jen pro sebe, tak si myslím že by to pomohlo i v případě že se chystáte na kopec a neradi létáte sami. Tudíž, má cenu takovou skupinu zakládat?

11 příspěvků
shlédnutí: 3391
  • 1 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: BorisK (+38) (-5) | Zasláno: 30.01.2012 * 19:41

    Zkusit by se to mohlo. Já bych spíš teda viděl využití při organizaci společné dopravy. Teď to obvolávám nebo rozesílám SMS a moc mě to nebaví.

    Jsem taky z Ostravy a myslím, že aktuálních informací o počasí v Beskydech je docela dost, aby se člověk dokázal správně rozhodnout, takže v tomto přínos moc nevidím. Taky si myslím, že pokud sedím doma v Ostravě a někdo napíše, že se dnes super lítá, tak že už jsem něco pěkně prošvihl :(

  • 2 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 30.01.2012 * 22:33

    No, jestli jsi v jednu hodinu odpoledne ještě v Ostravě, tak ti hláška z Ondřejníku už moc nepomůže. Na otázku "Je to letové ?" dají odpověď kamery, meteosondy, satelity a Flymet, příp. zkušenější kolegové na telefonu. Než totiž člověk dojede na ten kopec, podmínky se můžou změnit.

  • 3 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: Kubusz (+0) (-0) | Zasláno: 30.01.2012 * 22:51

    Jistě že ano, máte pravdu oba. Myšlenka je v podstatě taková jak psal BorisK, Ostraváci nebudou muset dlouze nahánět okruh svých momentálních létacích známých a přidat se k někomu kdo dá zrovna echo že jede,nebo to plánuje. A nemyslím si, že by bylo pozdě, když se dozvím ve 13hod že je letovo. Jen mě to přesvědčí o tom že pojedu a když se zadaří, tak jsem před 15tou hodinou nahoře. Myslím si že podmínky dokáže vyčíst každý, jen je to opravdu někdy na hranici, kde se ve člověku láme, jestli to není zbytečné. No a když už se domluví dva a jedou společně, tak se to třeba i vyplatí.

  • 4 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 30.01.2012 * 22:56

    Máme skupiny na FB, funguje to dobře. Vede se tam i celkem dobrá diskuse po lítání atd, lidi tam dají fotky, videa.

    Na tohle je to určitě supr!

  • 5 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: Kubusz (+0) (-0) | Zasláno: 04.02.2012 * 17:51

    tak na Elspeeďácké diskuze poradili skupinu Lítáme v Beskydech ( https://www.facebook.com/group.php?gid=111684195537894 ). Pokud máte skupiny i jinde v čr, tak se pochlubte

  • 6 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: Kubusz (+0) (-0) | Zasláno: 14.02.2012 * 21:56

    Facebook provedl úpravy na skupině Létáme v Beskydech, ze 44 členů se stalo rázem členů 5!

  • 7 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: Mirev (+21) (-18) | Zasláno: 16.02.2012 * 19:06

    http://www.facebook.com/groups/60568994262/members/ taky to prořídlo ... byl asi 400 pilotů

  • 8 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: www.odvijak.cz (+1) (-0) | Zasláno: 18.04.2012 * 18:25

    http://www.facebook.com/groups/169708106240/ u nás se řídnutí nekonalo

  • 9 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: Hanz (+33) (-2) | Zasláno: 18.04.2012 * 23:29

    Co je na těch posledních dvou odkazech? - Chce to nějakou nesmyslnou registraci. :-(

  • 10 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: pgPavel (+8) (-5) | Zasláno: 19.04.2012 * 08:44

    To je Hanzi tzv. Kniha tváří. Provozuje to společnost co úzce spolupracuje s firmami živícími se nájemnými vraždami a lovem lidí a v podstatě je to vyhledávač hledaných osob. Třeba klient chce nechat ulovit Pepu Ocáska, tak si to tam dáš a vyjede ti jak jeho fotka, tak i info, co právě dělá a jací lidé tě k němu mohou přivést. Nebo naopak, dostaneš od klientky fotku koho máš oddělat, tak ji tam nahraješ a objeví se ti jiné fotky, kde ten pán je a zase jeho osobní údaje a aktuální místo pobytu. Prima věc, strašně to šetří čas a zvyšuje produktivitu.

  • 11 RE: Létání na sociálních sítích
    Autor: www.odvijak.cz (+1) (-0) | Zasláno: 19.04.2012 * 23:07

    pgPavle správně, a pokud to chceš těm vrahounům zkomplikovat tak použiješ jiný kanál, např pandoru nebo twitter, anebo si tu knihu nastavíš tak, aby ti tam nikdo do ní nečuměl.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: