FÓRUM PGweb


[Téma] Další diplomka - přístroje

Další diplomka - přístroje
Autor: mraza (+0) (-0) | Zasláno: 15.04.2012 * 22:29

Zdar a sílu, chtěl bych poprosit všechny paraglidisty o vyplnění mého stručného dotazníku ohledně přístrojového vybavení pilota. Jako vše, tak i diplomku řeším na poslední chvíli a moc by mi pomohly vaše tři minuty k jeho vyplnění. Odměnou bude dobrý skutek, který budete mít dneska z krku. Dobrých skutků není nikdy dost. Díky moc.Mráza Ádr Dotazník http://www.survio.com/survey/d/L2V5V8D4X6U9M9L3A

8 příspěvků
shlédnutí: 2375
  • 1 RE: Další diplomka - přístroje
    Autor: BorisK (+38) (-5) | Zasláno: 16.04.2012 * 12:07

    Tak jsem ti to vyplnil. Není mi ale úplně jasné, jak to brát v případě, že mám vario s GPS a to mi poskytuje řadu údajů, takže nahrazuje většinu přístrojů uváděných v dotazníku (kromě vysílačky). Bral jsem to jako že používám vario a ostatní přístroje ne, ale nevím, jestli je to takto správně.

  • 2 RE: Další diplomka - přístroje
    Autor: klobouk (+0) (-5) | Zasláno: 16.04.2012 * 12:16

    S těma licencema tam máš taky bordel,protože můžeš mít PL B,příp C,instruktora a tandem současně,ale v dotazníku jde pouze jedna možnost.A s rádiem je to to samý.PMR na výcvik,2metr s leteckým pásmem na komunikaci a příp odposlech.

  • 3 RE: Další diplomka - přístroje
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 16.04.2012 * 12:24

    To co jsem chtel napsat uz napsali BorisK a kloubouk, tak jen dodam, ze otazka "Nastavujete výšku QNH po překročení přechodové hladiny?" je takova divna. Mozna by davala smysl, pokud by pilot prenastavoval vysku na QNH pri klesani POD prevodni hladinu, ale zni to takto velmi kuriozne...

  • 4 RE: Další diplomka - přístroje
    Autor: pgPavel (+8) (-5) | Zasláno: 16.04.2012 * 12:32

    Ještě .. mohl bys prozradit co je to za školu/obor a co je cílem té diplomky?

  • 5 RE: Další diplomka - přístroje
    Autor: mraza (+0) (-0) | Zasláno: 16.04.2012 * 13:56

    Díky kluci za vyplnění a připomínky

    to BorisK: Ok v pohodě, nebo jsi to mohl napsat do otázky: Používáte jiné přístroje? tady jsem myslel na ty sdružené, ale měla být nejspíš výš.

    to klobouk:Máš pravdu, myslel jsem na tu, která pro vás nejvíc znamená, a kterou častěji používáte. Nenapsal jsem to tam, a taky si neuvědomil, že jich někdo používá víc, ale čím jednotnější volba- tím lehčí vyhodnocení. :)

    to scorpi: co na to řict. příště ji zformuluju jinak. Je to druhá verze a chce dochytat mouchy.

    Díky za připomínky

    Jinak ftvs uk - specka paraglide, a cílem je zhodnotit jaké přístroje piloti různých úrovní mají a jak jsou pro ně důležité. není to nic převratného....

  • 6 RE: Další diplomka - přístroje
    Autor: mraza (+0) (-0) | Zasláno: 16.04.2012 * 14:26

    teda bude to objev století...

  • 7 RE: Další diplomka - přístroje
    Autor: michalmakak (+0) (-0) | Zasláno: 19.04.2012 * 18:36

    Vyplněno :-)

  • 8 RE: Další diplomka - přístroje
    Autor: Mirev (+21) (-18) | Zasláno: 22.04.2012 * 00:33

    také bych doporučil změny ve formuláři co jsou zde navrženy

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: