FÓRUM PGweb


[Téma] Pojištění úrazu - počty pojištěných

Pojištění úrazu - počty pojištěných
Autor: Slivka (+6) (-27) | Zasláno: 03.02.2013 * 19:29

Po dnešním přečtení přílohy LAAČR v časopisu Pilot č.1/2013, mne velmi překvapil počet úrazově pojištěných člěnů, strana 12...............

Celkový počet členů v LAACR je 6936, kde jen ve svazu PG je 1809 členů, ale platných pilotních průkazů pro PG je 4738. Překvapil mne počet osob - pilotů, který mají sjednané Úrazové pojištění přes LAAČR. V roce 2012 to bylo 107 pilotů!!! Nebudu tady rozebírat zda je to málo, jen bych byl rád za info, kde jde sjednat úrazové pojištění pro PG výhodnější, pokud není výluka z pojištění za zvlášť nebezpečnou činnost.

A dodávám, že nejsem agentem žádně pojišťovny.

1 příspěvek
shlédnutí: 2168
  • 1 RE: Pojištění úrazu - počty pojištěných
    Autor: klobouk (+0) (-5) | Zasláno: 03.02.2013 * 21:28

    Kdysi (cca 5-7 let) jsem se o to zajímal,ale všechny pojišťovny,co jsem poptával,měly ve výlukách zvlášť nebezpečnou činnost,a PG,parašutismus (kromě spousty dalších) jsou tam malými písmenky všude napsány,i když se mi na několika pobočkách snažili namluvit,že to tak není,ale nakonec to tak bylo všude.Vzhledem k tomu,že i prací spadám do nevyšší rizikové skupiny,nakonec mi nabízeli úrazové pojištění za pěknej balík s tím,že to na PG stejně nebude.

    Počítám,že se skoro nic nezměnilo,ale třeba nějaká pojišťovna překvapí.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: