FÓRUM PGweb


[Téma] PGWEB - články (a jejich potenciál)

PGWEB - články (a jejich potenciál)
Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 24.04.2014 * 20:25

Našel jsem si čas a pročetl si některé staré příspěvky ze skyfly.cz (sekce zajímavosti). S odstupem času je to

kouzelné čtení. Ano, kvalita se liší. Najdou se tam skvosty i brak, ale je to zajímavé čtení o našem sportu.

Trochu mě mrzí, že dnešní PG komunita v Česku nemá fungující společný prostor na sdílení prožitků, postřehů.

Vše se zdá být rozlezlé po lokálních webech, FB-skupinách a diskusích. Přijde mi škoda nevyužít potenciál

pgweb.cz a nezkusit zapojit více pilotů do tvorby obsahu. Diskuzní fórum je fajn věc, komentáře v rámci

jednotlivých letů taky, ale nestálo by za to umožnit pilotům psát články a obnovit něco, co kdysi (zdá se) fungovalo třeba na skyfly.cz?

Nevím, třeba to dnes již není v kurzu a nikdo nebude chtít psát o tom, co zalítl. Třeba si řekne, že dal k dispozici tracklog a tam je řečeno vše. Mně osobně to je trochu málo a rád bych si o českém lítání přečetl víc.

Co říkáte na nápad přidat možnost "napsat článek" do osobního menu každého pilota hned pod "přihlásit let"?

4 příspěvky
shlédnutí: 1638
  • 1 RE: PGWEB - články (a jejich potenciál)
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 24.04.2014 * 20:30

    UPDATE: některým jedincům (po zkušenosti z nekonečných diskusí) bych nechal menu bez nové možnosti :)))

  • 2 RE: PGWEB - články (a jejich potenciál)
    Autor: FilipPG (+3) (-0) | Zasláno: 24.04.2014 * 20:40

    Výborný nápad :) když mám čas, vždycky si rád počtu pgv.cz

  • 3 RE: PGWEB - články (a jejich potenciál)
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 24.04.2014 * 20:47

    Souhlas. Vlastovy clanky jsou supr! Ale chtel bych i clanky z Jeseniku, Vsechova, Sumavy, Krkonos, Beskyd .. a ruznych vyletu :)

  • 4 RE: PGWEB - články (a jejich potenciál)
    Autor: anton (+72) (-36) | Zasláno: 24.04.2014 * 23:34

    Napadlo mě.. není to náhodou jak se sexem? Buď o tom čteš a nebo to provozuješ :)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: