FÓRUM PGweb


[Téma] Garmin

Garmin
Autor: semar (+0) (-0) | Zasláno: 24.05.2014 * 17:30

Ahojte vsetci,

potrebujem poradit, ako stiahnem subor z Garmin Dakota 20 tak, aby som mohol prelet prihlasit do XC ? Garmin ho uklada s priponou .gpx , resp. .kml. Ked ho skonvertujem v nejakom programe , XC ho odmietne s tym, ze uz bol po ulozeni v pristroji upraveny. Dakujem vopred za radu.

Martin

9 příspěvků
shlédnutí: 3331
  • 1 RE: Garmin
    Autor: LemoN (+9) (-1) | Zasláno: 25.05.2014 * 12:14

    Ahoj Nedavno jsem to taky resil. Zakladem je tracklog v pristroji neukladat do proslych tras a mit v pristroji v menu nastevene USB Mode - Garmin a postup najdes potom tady v teto diskuzi:

    www.pgweb.cz/forum/vybaveni-technika/pristroje-nastroje-gps-varia-software:91399#thread-first-new

  • 2 RE: Garmin
    Autor: semar (+0) (-0) | Zasláno: 25.05.2014 * 13:36

    Ďakujem,

    a aký máš Garmin, Dakotu 20? beží ti to?

  • 3 RE: Garmin
    Autor: LemoN (+9) (-1) | Zasláno: 26.05.2014 * 11:52

    Garminu uz zadneho nemam ale tento postup fungoval na: eTrex Legend, 60CSx, 62Csx a dokonce nedavno jsem timto postupem zkousel dostat validni tracklog z hodinek Garmin fenix a taky to slo.

    Takze vem navigaci pobehej trosku pred barakem a pak zkousej ;)

  • 4 RE: Garmin Dakota 20
    Autor: semar (+0) (-0) | Zasláno: 30.05.2014 * 10:06

    Rezignoval som, po odskúšaní všetkého čo sa dalo, z prístroja Garmin Dakota 20 v súčasnosti nedokážete nahrať validný súbor pre XC. Pre pohodlné prihlasovanie letov treba kúpiť telefón s androidom.

  • 5 RE: Garmin
    Autor: snake.d (+0) (-0) | Zasláno: 30.05.2014 * 13:38
  • 6 RE: Garmin
    Autor: Hanz (+33) (-2) | Zasláno: 30.05.2014 * 18:25
  • 7 RE: Garmin
    Autor: Slivka (+6) (-27) | Zasláno: 01.06.2014 * 20:49

    a máš nastaveno v přístroji toto: Nastavení > Systém > Propojení a zde vybrat volbu Garmin Spanner

    zdraví JS

  • 8 RE: Garmin
    Autor: Cocteau (+1) (-0) | Zasláno: 02.06.2014 * 14:59

    Já z Dakoty 20 nahrávala tracklogy přes Gipsy.. ale nevím, kterou verzi prohlížeče Mozilla je potřeba mít.. tracklog však nebyl validní (= nedostala jsem za to žádné body). Vyřešil to telefon za korunu s XC Trackem =)

  • 9 RE: Garmin
    Autor: zatr (+4) (-0) | Zasláno: 08.06.2014 * 20:37

    hele tady je odkaz na fire fox a gipsy http://paragliding.iglu.cz/download/gipsy/newff/

    tam si najdi které lišky máš, pokud máš jinou verzi nahraj si verzi která je na strance podporovaná a pak až budeš propojovat tu garminku do kompu a nabydne to zapnutí na disket.jednotku tak dej ne a pak bys měl normalne to otevřít v gipsy jo a vte garmince pred letem stačí aby si v" nastavení" šel na "prošlé trasy" ,"zaznam prošlé trasy" a tam to dej "zaznam neukazovat" jo a taková drobnost zkontroluj dobu zapisu dej tam cca 5sek. ono jestli tam nemáš věčí ukládací čas.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: