FÓRUM PGweb


[Téma] Technická Nova Mentor

Technická Nova Mentor
Autor: drapelal (+0) (-0) | Zasláno: 11.02.2015 * 09:15

Zdravím,

nevíte někdo, kde bych mohl udělat technickou na Nove Mentor 2S? Nemate někdo zkušenost.

Děkuji za tipy.

13 příspěvků
shlédnutí: 4082
  • 1 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: Rob (+5) (-0) | Zasláno: 11.02.2015 * 11:24

    Ahoj, Novu dělá Nirvana Systems, když tak mi napiš email, pošlu Ti kontakt.

  • 2 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 11.02.2015 * 12:50

    Nirvana System? ..... to jsou ti motoráři?

  • 3 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: hatapka (+0) (-0) | Zasláno: 11.02.2015 * 13:46

    Ahoj,ja mam Nova Factor a TK delam u Pegas v Praze

  • 4 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: Rob (+5) (-0) | Zasláno: 11.02.2015 * 14:11

    Ano, jsou to oni. Ale Novu dělají.

  • 5 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: drapelal (+0) (-0) | Zasláno: 11.02.2015 * 21:17

    Rob: email: drapelal@seznam.cz

    Díky za kontakt a tip.

  • 6 RE: Technická
    Autor: panacek (+1) (-0) | Zasláno: 10.03.2015 * 23:22

    Zdravím,

    chtěl bych se zeptat jestli se někomu stalo že mu přišel padák z technické a měl na něm problém. Mi se to stalo ted podruhé. tak nevím za co platím technickou.

  • 7 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: hatapka (+0) (-0) | Zasláno: 11.03.2015 * 08:00

    Ahoj,a co jsi měl za problém?já jsem kdysi poslal PK na technickou a byl stržený oplet na jedné šnůře cca 2cm PK se mě vrátil s novou technickou ale oplet byl stále stržen a šnůra nevyměněna.

  • 8 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: panacek (+1) (-0) | Zasláno: 11.03.2015 * 23:08

    Ahoj,já jsem měl problém vtom že jsem měl vyměněné šnůry a byly špatně namontované musel jsem to předělávat. Takže po každé technické udělat 100% kontrolu.

  • 9 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: klobouk (+0) (-5) | Zasláno: 12.03.2015 * 12:37

    panacek-Jako na špatnejch pozicích,nebo nebo prohodili popruhy?Ty máš doma vyvazovací tabulku,nebo jaks na to přišel?

    Jinak bych zavolal do firmy a normálně bych to reklamoval,popř.bych chtěl vyvazovací tabulku a nazpátek peníze za technickou (mínus materiál),pokud si to převazuješ.

    Nevím,jak v jinejch firmách,ale tam co jsem kdysi dělal se všechno před odesláním zákazníkovi zaletělo.A doteď jsem žil v domění,že se to tak dělá všude.

  • 10 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 12.03.2015 * 13:43

    Ještě jsem neviděl firmu, který by padák poslanej na technickou zalítávala :D, můžem bejt rádi když nafouknou nově vyrobenej a ten po posíláme na technickou, že vůbec vyndají z obalu...

    Já mám zatím nejlepší zkušenost s UP u Michala.

    S Gradeintama jsem taky neměl žádnej problém.

  • 11 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: panacek (+1) (-0) | Zasláno: 12.03.2015 * 14:22

    Dají nové šnůry a odbydou to. Doufám že ty nové šnůry dávájí aspon dobré délky. Není to navázané jak má být. Poprvé jsem to zjistil za letu to se mi B popruh přetáčel. Ted je to špatně navázané v galérce.

  • 12 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: Slenoch (+7) (-1) | Zasláno: 14.03.2015 * 14:57

    B popruh pretacel? Si tu zavaznou zavadu, ktera by to zpusobovala, nejak nedokazu predstavit. Rozhodne mnoho variaci "zavad" vznikne "spravnym" prohozenim volnych koncu snurami... az je nekdy lepsi je znovu nacisto na volne konce navazat... ;-)

  • 13 RE: Technická Nova Mentor
    Autor: panacek (+1) (-0) | Zasláno: 17.03.2015 * 21:27

    Takže včera jsem se konečně dostal k opravě padáku po tecnické. Byla vyměněna šnůra v c popruhu a v galerce to prohodili mezi sebou. Špatné je že sem stým jednou letěl špatná předletová kontrola. Plyne z toho důvěřuj ale kontroluj po TECHNICKÉ.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: