FÓRUM PGweb


[Téma] 30.11 nech se přebalit:)

30.11 nech se přebalit:)
Autor: jsdrakula (+0) (-2) | Zasláno: 17.11.2013 * 20:58

Přebalení záložek 30.11.2013 ve Skleníku na Rané u Loun .....více info : https://www.facebook.com/groups/Sklenikrana/

6 příspěvků
shlédnutí: 1788
  • 1 RE: 30.11 nech se přebalit:)
    Autor: anton (+72) (-36) | Zasláno: 19.11.2013 * 09:22

    No hezký, ale : Chcete-li tuto stránku zobrazit, musíte se přihlásit.

    Možná jsem zaostalý, ale namám na FB účet, tedy to pro mě ta akce asi není.

  • 2 RE: 30.11 nech se přebalit:)
    Autor: klobouk (+0) (-5) | Zasláno: 19.11.2013 * 11:53

    Antone,i kdybys ho měl,tak tě to tam stejně nepustí,je to totiž uzavřená skupina,a musíš si poslat žádost.

    Takže to není pro spoustu lidí ,a vzhledem k tomu,že je to veřejně nepřístupné,zajímalo by mne,jestli je to dotovaná akce od svazu PG.

    Myslím si,že pokud jediná bližší info je pouze na uzavřené FB skupině ,je to dost zajímavé.Na oficiálních stránkách kopce o ní není ani zmínka,pokud to tedy jsou stránky na něž vede odkaz z obecních stránek

  • 3 RE: 30.11 nech se přebalit:)
    Autor: kama (+0) (-0) | Zasláno: 19.11.2013 * 18:34
  • 4 RE: 30.11 nech se přebalit:)
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 19.11.2013 * 22:06

    klobouk : "tak tě to tam stejně nepustí" co tím myslíš? Jak jsi došel k tomu, že je to veřejně nepřístupné? Jediné omezení, které je je registrace, aby byl podle počtu zájemců zajištěný odpovídající počet baličů.

    Myslím, že žádné spekulace ani konspirace či podobné úvahy nejsou na místě.

    Nikdo přece není povinen oznamovat zrovna na pgwebu, i když je to bezesporu nejsledovanější padáčkářský web. Může si to oznámit kde chce a jak chce. A s dotacemi to nijak nesouvisí.

  • 5 RE: 30.11 nech se přebalit:)
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 20.11.2013 * 10:07

    No a taky je to uveřejněné v časopisu pilot i s nefacebookovým odkazem a telefonem na organizátora.

  • 6 RE: 30.11 nech se přebalit:)
    Autor: klobouk (+0) (-5) | Zasláno: 20.11.2013 * 13:42

    clouseau:" "tak tě to tam stejně nepustí" co tím myslíš? Jak jsi došel k tomu, že je to veřejně nepřístupné?"

    Tím jsem myslel to,že i pokud máš FB profil,tak po kliknutí na odkaz se objeví,že je to uzavřená (veřejně nepřístupná!)skupina,a nezobrazí se ti žádné příspěvky.

    Maximálně si můžeš poslat žádost o zařazení do skupiny "Skleník Raná"

    No a tím pádem se nedozvíš že " Jediné omezení, které je je registrace, aby byl podle počtu zájemců zajištěný odpovídající počet baličů."

    Ani žádný jiný bližší info.

    Prostě mi přijde kontraproduktivní uveřejňovat pro větší ci menši část lítačů nedostupný link.

    No ale to se teď stejně vyřešilo,díky ostatním odkazům.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: