FÓRUM PGweb


[Téma] Video soutěž o Moravský koštýř

Video soutěž o Moravský koštýř
Autor: jaho (+14) (-5) | Zasláno: 05.05.2010 * 21:13

Pro ty, co rádi natáčíte nebo se jen díváte na záběry o paraglidingu, jsme zpustili "Video soutěž o Moravský koštýř" http://video-soutez.aircentrum.cz/

16 příspěvků
shlédnutí: 4070
  • 1 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 01.10.2010 * 11:11

    Myslel jsem, ze do souteze lze prihlasit jen litaci videa...nebo se mylim? Muze se tam dat jakekoli video ?

  • 2 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: charlie (+8) (-0) | Zasláno: 03.10.2010 * 19:59

    Téma soutěže zní "Létání je životní styl". Nemá to přesně definovaný hranice, prostě kdo jak cítí co vše souvisí s pohybem tam nahoře...

  • 3 Kdy bude vyhlášení ?
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 11.01.2011 * 22:35

    Děkuji za info.

  • 4 Chtěl bych se zeptat, kdy a kde bude vyhlášení soutěže.
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 02.02.2011 * 22:27

    Děkuji.

  • 5 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 03.02.2011 * 12:32

    Byljsem administratorem pgwebu upozornen na to, ze nektri nectou hlavicky prispevku. Proto mi dosud nikdo neodpovedel a ja nevedel proc. Tak tedy znovu a jinak :

    Chtěl bych se zeptat, kdy a kde bude vyhlášení soutěže. Dekuji za odpoved.

  • 6 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: charlie (+8) (-0) | Zasláno: 03.02.2011 * 13:12

    Kluzone, vyhlášení se plánuje na pátek 18.2 do Křepic u hustopečí, podrobné info dá honza krátký na web Aircentra jakmile vše bude potvrzené a dostaneš to jako vítěz i emailem. Neboj, opakování ceremoniálu nebude třeba :-)

  • 7 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 03.02.2011 * 13:15

    Je, tak konecne nejake info! Dik ! Nejde mi o opakovani ceremonialu, ale o to, abych to vedel dostatecne predem a mohl si na ten termin zaridit volno.

  • 8 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: jaho (+14) (-5) | Zasláno: 03.02.2011 * 15:33

    Vyhlášení Filmové soutěže o Moravský koštýř

    proběhne v pátek 18.2.2001 v Restauraci Na Růžku v Křepicích http://restaurace-krepice.webnode.cz/fotogalerie/

    Od 18:00 budeme promítat přihlášené snímky a vyhlášení těch vítězných proběhne ve 20:00.

    Pro zájemce je možné zamluvit ubytování v penzionu hned vedle restaurace. http://www.ubytovaniuhajku.cz/

    Zájemce prosíme o zaslání nezávazného přihlášení na tuto akci na info@aircentrum.cz

  • 9 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: charlie (+8) (-0) | Zasláno: 06.03.2011 * 15:50

    Krátká zpráva a fotky z vyhlášení vítězů:

    http://skola-paragliding.aircentrum.cz/cs/articles/2011-03-03-vitezove-filmove-souteze-si-prevzali

    Nutno dodat že účastníci vyhlášení neponechali nic náhodě a koštýře použili opravdu maximálně a ke cti vítěze patří i to, že mu to s koštýřem po chvíli hezky šlo a žádný nezalomil :)

  • 10 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 06.03.2011 * 20:50

    Ještě jednou děkuji moc všem za přidělené body v soutěži. Také děkuji za gratulace a za příjemné a přátelské posezení při vyhlášení. No a samozřejmě také za organizátorovi za ceny. Vínečko bylo výborné a rovněž tak i všechny ty dobroty k němu. Jen mne mrzí, že jsem tak vyčníval... Bylo by fajn, pokud se bude konat další ročník soutěže, kdyby třeba bylo nějak pozměněno hodnocení, aby se znovu nestalo, že by první místa obsadil jeden výherce. Zároveň bych chtěl vyzvat ostatní piloty, kteří začínají točit, ať se nebojí svoje dílka zveřejnit a přihlásit do soutěže. Ať je to trochu pestřejší a máme se na co koukat! Začínajícím nabízím pomoc formou konzultace. Tak hurá do další sezony s kamerou v ruce ( nebo na přilbě) ! :-)

  • 11 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: ludek (+13) (-4) | Zasláno: 07.03.2011 * 09:16

    Ahoj Clusone, beru Tě za slovo a prosím o info, co říkáš na tuto kameru. Můžeš to porovnat s tou Tvojí?

    http://www.oxe.cz/drift-hd-170-stealth-siroky-objektiv-170/

    Díky předem, Luděk

  • 12 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 07.03.2011 * 16:34

    Ahoj! Moc pěkná kamerka! Parametry videa jsou prakticky stejné. Velké plus je ten integrovaný display, dálkové ovládání a možnost externího mikrofonu. Moje je ale vodotěsná do 60m hloubky, což je pro mne plus, protože se také potápím. Ještě by to chtělo pořídit srovnávací záběry a porovnat je v "surové" podobě.

  • 13 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: ludek (+13) (-4) | Zasláno: 08.03.2011 * 16:41

    Díííky Kluzone, o Tvojí kameře jsme se už spolu na fóru bavili a nakonec jsem ji nekoupil, protože se za letu asi hůř ovládá a nedá se nijak lehko přepínat focení x natáčení. Takže tahle by byla pohodlnější a vhodnější - páááč se nepotápím a při pg se to snad učit nebudu muset :-)

    S tím zkušebním videem nevím, jak to zařídit a porovnat. Mívají to výrobci někde věrohodně zveřejněný? Je jasný, že to každý výrobce vychválí, takže spíš jestli s touto kamerou někdo už nějakou zkušenost nemá.....

    Moc děkuju, Luděk

  • 14 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 08.03.2011 * 18:56

    Cus! Vyrobci samozrejme zverejnujou videa u kterych se rozhodne neda rict, ze by to byl surovy zaznam...zkus zapatrat na Youtube a Vimeu. No, nejde jen o potapeni. Jde treba o naraz a potopeni pri krizovkach a vyuziti treba na divoke vode. Ale kamerka na litani je to samozrejme moc pekna.

  • 15 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: Marian (+7) (-0) | Zasláno: 09.03.2011 * 00:04

    Luďku, tady borci řeší nějaké interference této kamery s vysílačkou, ale minimálně ten poslední přispěvatel s ní lítá, tak ho zkus kontaktovat, třeba se o něco podělí...

    http://www.paraglidingforum.com/viewtopic.php?t=36247

  • 16 RE: Video soutěž o Moravský koštýř
    Autor: ludek (+13) (-4) | Zasláno: 10.03.2011 * 15:48

    Velmi děkuju

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: