FÓRUM PGweb


[Téma] Russell Ogden povida o letani CZ titulky

Russell Ogden povida o letani CZ titulky
Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 01.11.2012 * 15:19

Působivá přednáška o Ovládání moderních kluzáků s Russellem Ogdenem, testpilotem Ozone a Martinem Orlikem, test pilotem Axis. Touto cestou bych chtěl poděkovat p.Chromcovi, že video vyšťoural a publikoval na PGWEBU, dále Borisovi Kališovi a Petru Hargašovi za jejich překlady. Dopředu bych chtěl upozornit, kdyby se v překladech objevila zásadní, ale dopředu upozorňuji všechny "šťoury" zásadní chyba, aby klidně napsali. Dvakrát jsem zdůraznil zásadni, protože to, že se do toho Karel a Petr pustili, bez jakéhokoliv nároku na honorář nebo pochvalu :-), si nesmírně vážím a ještě jednou jim za jejich práci - Děkuji HOFFI.

http://www.paragliding-4u.cz/news/r-ogden-a-m-orlik-ovladani-modernich-kluzaku/

11 příspěvků
shlédnutí: 3173
  • 1 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 01.11.2012 * 15:33

  • 2 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: Kajik (+14) (-2) | Zasláno: 01.11.2012 * 15:58

    Hoffi, pěkná práce, video jsem už shlédl s anglickými titulky, ale tohle s obarvenými titulky je ještě lepší... Akorát včas a jako na zavolanou se hodí na dlouhé zimní večery.

    PS: Pustím si to klidně 100x :-)

  • 3 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 01.11.2012 * 16:03

    :-) pekna prace vsech, kteri se do toho pustili nejen moje

  • 4 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: mlkl (+0) (-0) | Zasláno: 01.11.2012 * 16:37

    super praca

  • 5 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: MirekMimochodek (+24) (-58) | Zasláno: 01.11.2012 * 17:33

    skvěle odvedená práce a jasný důkaz toho,že když se chce všechno jde . Děkuji všem co se na překladu a titulkách podíleli.

  • 6 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: bungalov (+11) (-2) | Zasláno: 01.11.2012 * 19:11

    Díky všem, co se na tom podíleli. Sám jsem v jednu chvíli chtěl titulky načasovat, ale když tu Hoffi přišel s tím, že to udělá i přes korekturu a spojí se kvůli tomu s Orlíkem, tak jsem toho zanechal a netrpělivě čekal na výsledek. Vypadá to parádně, jen mně osobně nesedí to místama červené podbarvení a jelikož nemusím být sám, tak to neřeším jen pomocí PM, ale přímo zde.

    Takže otázka (prosba) na Hoffiho: Nemohl by jsi mi/nám poskytnout jen načasované titulky (např. v srt) ?

    Ještě jednou vzdávám hurá všem dobrovolně zúčastněným. Rád komukoliv z nich koupím na kopci pivko.

  • 7 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: Oman (+11) (-1) | Zasláno: 01.11.2012 * 20:08

    Nechával jsem si překlad bez videa na zimu,ale díky vám šikulové už jsem viděl a moc zajímavý.Díky :-)

  • 8 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 01.11.2012 * 20:24

    bungalov: titulky ti muzu dat v .doc nemam je nacasovane vkladal jsem je do osy pro titulky na casove ose strihoveho SW :-) vic mi to vyhovuje :-) :-( ?

    V podstate jsou krome prvnich 6 min, kde jsem poprosil translatory o presnejsi preklad, na vlakne fora. Jestli je chces napis mi na soukromou linku at nazaplavujeme vlakno nepodstatnymi vecmi diky

  • 9 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: bambus (+48) (-0) | Zasláno: 01.11.2012 * 20:55

    pěkný pěkný všem díky

  • 10 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 01.11.2012 * 21:54

    Skvělá práce všch...díky!

  • 11 RE: Russell Ogden povida o letani CZ titulky
    Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 09.11.2012 * 23:33

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: