FÓRUM PGweb


[Téma] z jineho soudku

z jineho soudku
Autor: fickk (+12) (-3) | Zasláno: 21.05.2013 * 20:49

11 příspěvků
shlédnutí: 2682
  • 1 RE: z jineho soudku
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 21.05.2013 * 21:18

    opět jeden neúspěšný pokus o sebevraždu...protentokrát :-)

  • 2 RE: z jineho soudku
    Autor: Slenoch (+7) (-1) | Zasláno: 22.05.2013 * 10:12

    tak zrovna tomuhle nerozumím. Chápu všemožné sporty a posouvání hranic nemožného, ale marně hledám myšlenku v tom, zorganizovat hasiče, záchranku, apod. jen proto, že nesmyslně přistanu do Vltavy pod Karlovým mostem... Tedy vlastně ano, komerce, to je ten důvod. Ale ten mě míjí...

  • 3 RE: z jineho soudku
    Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 22.05.2013 * 14:21

    Oni (paragani a ostatní sportovci) mozna nechapou zase nas paraglidisty :D Nevim co mu to prineslo komercne, ale jestli ma kamarady u vodni záchranky, nebo si je zaplatil jeho věc...

    O smysluplnosti toho ci onoho sportu nebo sportovních vykonu by se dalo polemizovat donekonečna ... z pohledu jedne nebo druhé strany :D pro neho to bylo mozna to same jako pro paraglidistu hodnotny prelet...

  • 4 RE: z jineho soudku
    Autor: Spy.Dr (+24) (-1) | Zasláno: 22.05.2013 * 17:51

    Přesně jak píše HOFI, teď jsem někde četl něco o zásazích vrtulníků a kdosi se tam pozastavoval nad tim, proč by vrtulníky měli zachraňovat horolezce a paraglidisty, že to není třeba k životu a tudíš to není nutnost a neměli y se tím vrtulníky zabývat, jelikož by mohly být potřeba zrovna jinde. Trochu zvrácenej názor, ale je to podobnej pohled na nás, jako třebe náš pohled na tohle.

    Ale mě se to zrovna celkem líbí tyhle kousky :-) a smysluplnost se možná ukáže časem, tyhle věci se dobře prodávaj např do reklam atd., i když to by to asi nebylo uvolněný předem takhle.

    Naše kamarádka ze slacklajnový komunity udělala kdysi něco podobnýho, ovšem přímo ve spolupráci s Volvem, tam nebylo pochyb proč -

  • 5 RE: z jineho soudku
    Autor: horejs (+13) (-7) | Zasláno: 22.05.2013 * 20:00

    Spy.Dr: jo, tu zhovadilou diskusi jsem četl taky, po sérii karambolů tuto neděli (normálně to nedělám, ale ta zraněná horolezkyně na Oberwegrech je moje dobrá kámoška - naštěstí je v pohodě). Klasický výblitky zapšklejch televizních gaučáků, většina z nich je daleko rizikovější skupina - vysokej tlak, prasečí tloušťka a podobný následky nicnedělání.. co kdyby tu vrtuli potřebovali oni, že :-)

  • 6 RE: z jineho soudku
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 22.05.2013 * 22:45

    Mě se to video líbilo, krásně to swoopnul... Musel to být super adrenalin!

  • 7 RE: z jineho soudku
    Autor: Slenoch (+7) (-1) | Zasláno: 22.05.2013 * 23:04

    To polachp: "SWOOP" to je ta věc, která mně unikla, neznal jsem to jako "disciplínu" ;-)

  • 8 RE: z jineho soudku
    Autor: pgPavel (+8) (-5) | Zasláno: 23.05.2013 * 07:42

    Já myslím, že sport v tom byl spíš okrajově, tohle byla exhibice. Je to jako když se pořádají závody psích spřežení ve městě.

    Určitě samotný seskok a technika letu super, ale nad lokací jen pokrčím rameny.

  • 9 RE: z jineho soudku
    Autor: klobouk (+0) (-5) | Zasláno: 23.05.2013 * 10:42

    A kde bys chtěl udělat exhibici se swoopem?

    Na opuštěném místě?

    Tohle mi přijde o hodně bezpečnější k přihlížejícím i učinkujícímu,než například RedBullovský závody okolo pylonů v centru měst.

    To mi jako daleko větší hazard přišla zbytečná smrt kaskadéra při natáčení XXX v Praze,jen o tři mosty vedle

  • 10 RE: z jineho soudku
    Autor: pgPavel (+8) (-5) | Zasláno: 23.05.2013 * 11:13

    Pro exhibici je to naopak jedno z nejlepších míst.

  • 11 RE: z jineho soudku
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 24.05.2013 * 00:16

    Swooping? Poměrně zajímavá disciplína - asi taky relativně nebezpečná. Hlavně na menších křídlech. Každopádně divácky dost přitažlivá... (nemám zkušenosti ale rád poslouchám vyprávění kámoše co to dělá a koukám na videa)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: