FÓRUM PGweb


[Téma] Porušení LKTRA

Porušení LKTRA
Autor: godi13 (+29) (-16) | Zasláno: 11.08.2016 * 21:10

Dnes opět došlo k porušení zakázaného prostoru. Sám jsem se dnes musel vyhýbat LKTRA Rychnov a doplatil jsem na to.

Do dnešního dne jsem poctivě dodržoval pravidla, ale otevřeně teď prohlašuji, že jestli se to nebude řešit, tak na to dlabu a lítam přes ně taky. Proč bych měl doplácet na to, že dodržuju pravidla? Už mě to fakt se..

5 příspěvků
shlédnutí: 2886
  • 1 RE: Porušení LKTRA
    Autor: godi13 (+29) (-16) | Zasláno: 11.08.2016 * 21:37

    A jestli nejhorší postih, který hrozí, je 0 bodů do ČPP, tak to je výsměch a lítám přes prostory

  • 2 RE: Porušení LKTRA
    Autor: anton (+72) (-36) | Zasláno: 11.08.2016 * 22:53

    A jak myslíš, že SE to SAMO vyřeší? Možná by to chtělo, aby TO NĚKDO řešil. Ale bacha na karmu, já si jí tak posr.. že už snad nikdy nezalítám :)

  • 3 RE: Porušení LKTRA
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 11.08.2016 * 23:01

    Ahoj Radku, pokud mas pocit, ze nekdo neco narusil, co nemel, muzes podat stiznost organizatorovi, ve ktere oznacis konkretni precin konkretniho pilota.

    Tuto cestu (stiznost) bych obecne doporucil pred rozebiranim zde na foru. Dalsi informace najdes v pravidlech CPP.

    Tak a nyni prosim ukonceme diskusi, konkretni stiznosti prosim pres e-mail.

  • 4 RE: Porušení LKTRA
    Autor: godi13 (+29) (-16) | Zasláno: 12.08.2016 * 08:42

    Scorpi, nejde mi o to exemplarne potrestat toho dotycneho pilota nyni(navic si ho vazim a jsem si jisty, ze moc dobre vis o koho jde), to by nebylo spravny. Takze ne, neposlu ti email, protoze by to k nicemu nevedlo.

    Jde mi o to, aby se podminky/pravidla zmenily/nastavily tak, aby k tomu nedochazelo, aby si pripadny provinilec byl vedom tezkeho postihu.

    Napriklad prvni prohresek anulace letu, druhy vyrazeni z poharu-predani k setreni na LAA.

    Mam z toho celeho pocit, ze tem lidem, kteri o tom rozhoduji, je to jedno a tato situace jim vyhovuje.

    Jinak se drzim toho, co jsem napsal v druhe vete prvniho prispevku.

    A timto koncim a pokud se nebude nic konstruktivniho dit, uz se k tomu nebudu vyjadrovat.

  • 5 RE: Porušení LKTRA
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 12.08.2016 * 10:51

    Pokud chces aby se "podminky/pravidla zmenily", pak jsi tu opet na spatne adrese - pravidla CPP muze menit pouze sportovni komise Svazu PG, takze citis-li to takto, obrat se na ni, nejlepe e-mailem.

    Takze opet, ukonceme tuto diskusi. Vlakno je zamceno.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: