FÓRUM PGweb


[Téma] PARAGLIDING-4U XC CUP 2010

PARAGLIDING-4U XC CUP 2010
Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 12.05.2010 * 22:14

Ahoj piloti .

Spustili jsme pro Vás klubovou soutěž (podmnožinu ČPP) o kamery GoPro full HD v hodnotě 20.000,- a mnoho dalších hodnotných cen. Více zde : http://www.paragliding-4u.cz/acro-klub/soutez-xc/

Tým Paragliding-4U

8 příspěvků
shlédnutí: 3113
  • 1 RE: PARAGLIDING-4U XC CUP 2010
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 22.05.2010 * 01:06

    Kdo to je ? Nechce si jen někdo zlepšit návštěvnost stránek, na kterých není uvedené žádné jméno ? Doména je registrovaná na nějakého Vladimíra Hoffmana

  • 2 To je ale otázka !
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 22.05.2010 * 09:30

    Hele, Maxi, co kdyby ses podival pořádně na ty stránky, místo nějakých ukvapených závěrů... Je tam vše. I poměrně obsáhlý profil tvůrce těch stránek, včetně kontaktů.

  • 3 RE: PARAGLIDING-4U XC CUP 2010
    Autor: sakal (+0) (-0) | Zasláno: 22.05.2010 * 10:12

    no kluzo ja teda taky zprvu pojal neduveru. ten profil neni uplne standard :-) jinak napln stranek zajimava .-d

  • 4 RE: PARAGLIDING-4U XC CUP 2010
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 25.05.2010 * 00:57

    Jestliže to celé spáchal Hoffi, tak nechápu, proč se zařadil mezi členy klubu. Jestliže jsou všichni členové klubu realizátory nabízených služeb, tak zas nechápu, proč se nazvali členy klubu a co má kdo na starosti. Prostě ty stránky jsou divné, nechápu, na koho jsou vlastně zaměřené, toť můj pocit.

  • 5 RE: PARAGLIDING-4U XC CUP 2010
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 25.05.2010 * 14:22

    Možná nebudou zaměřené na tebe, Maxi.

    Popravdě řečeno, na skupinu lidí s "pocity" jako mas ty bych žádný stránky cílit nechtěl...:-) Toť můj pocit;)

  • 6 RE: PARAGLIDING-4U XC CUP 2010
    Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 26.05.2010 * 17:46

    Ahoj MAXI

    Jediné co ti mohu doporučit. Počkej na konec sezony a potom hodnoť. Kontaktuj piloty, kteří vyhrají.Budou zveřejněný. Nečekal jsem sice takovou reakci, ale je demokracie a každý se může vyjádřit a říct svůj názor. Všiml jsem si poznámky Šakala o standardu. Má pravdu, to mi poněkud uniklo - vše napraveno a doplněno. Je mi jasné, že se člověk nezavděčí všem a jak píše Scorpi asi se najdou lidé, kteří budou mít vždy nějaké "pocity" a to je výzva pro mě :-) zbavit je pocitů, určitě budou šťastnější ... :-)

    HOFFI

  • 7 RE: PARAGLIDING-4U XC CUP 2010
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 26.05.2010 * 22:14

    No, možná jsem se měl vyjádřit trochu víc diplomaticky. Nemyslel jsem to ve zlém, možná jsem jen nepochopil "nestandartní" styl a obsah a byl jsem mírně zmaten, např z toho, že u kalendáře akcí - Stubai se zájemce nedozví, co je to za typ výletu, kde se bude spát, kdo je "vedoucí", prostě nutné informace. Dále např. pro mě zajímavá nabídka akra, ale proč se "podrobnosti" dozvím jen v Novinkách a už ne v kat. Acro ?

    Dále mi nefunguje cca polovina videí (v Mozilla Firefix 3.6 ani v MSIE), zobrazí se jen tohle: -->

  • 8 RE: PARAGLIDING-4U XC CUP 2010
    Autor: HOFI (+4) (-4) | Zasláno: 27.05.2010 * 10:58

    Ahoj Maxi

    Web je mladý.Jako každé malé dítě se bude vyvíjet.Tvoříme ho ze zájmu a nadšení pro létání.Proto rádi zvážíme každou připomínku. Videa by mela fungovat v IE 8 100% o ostatních vyhledávačích víme a řešíme to s poskytovatelem redakčního systému ve kterém je web tvořen.Není to s nimi jednoduché. Výlety jsem omylem vymazal.Byla to nejtežší stránka.Bude mi chvilku trvat dát je dohromady znovu. Pro nás nejsou zas takovou prioritou, protože jak jsem již psal web vznikal jako informační ne komerční. Aktivity které jsou s ním spojené pokryjí provoz tohoto portálu o práci ani nemluvím.Kdo něco podobného zkusil asi ví o čem je řeč. Později pod mírným tlakem kamarádů se přidávaly rubriky do současné podoby, aby si každý našel pokud možno to co hledá na jednom místě.Přidáme provizorně i forum, ale v současné grafické podobě se nám nelíbí, proto ho necháme předělat. A tak dále ...

    Jestli máš zájem o acro je pro tebe určená rubrika ACRO.Doufám že je vyčerpávající.Jestli něco chybí každý může napsat. Na vedoucí si moc nehrajem spiš je to o tom dat dohromady lidi kteří, mají zájem nejen o acro. Kdyby jsi tak posli sms a hodime řeč na SKYPE : HOFFI-cz

    Měj se hezky

    HOFFI

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: