FÓRUM PGweb


[Téma] Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě

Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
Autor: jfikar (+1) (-0) | Zasláno: 28.08.2010 * 11:25

Protože je paragliding můj největší koníček a zábava, tak jsem si nikdy nechtěl otravovat život dohadováním a nějakejma půtkama s ostatníma lítačema. Ale teď jsem zjistil, že máme ve svém středu borce, který se narodí jednou za generaci. 1.000 bodů v Alpách dá kdykoliv si to zamane, nejlepší alpští lítači mu tak akorát můžou dělat doprovod.Dokonce si klidně nedotočí stoupák, když všichni ostatní jo !!!!!!!! Aji v Polsku mu to jde. V Africe taky byl a paragliding není žádnej adrenalin. Na to je lepší kolo.

Všiml jsem si že došlo k menší diskuzičce mezi Vítkem a Petrem ohldně sázky. Takže já sázím 2.000 Kč na Petra že v příštím ročníku ČPP Vítka Fedru přelítá. Kdo vsází na Vítka ? Jindra Fikar.

13 příspěvků
shlédnutí: 3138
  • 1 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: Luca69 (+0) (-0) | Zasláno: 28.08.2010 * 20:02

    Tak jsem zvedavej kdo si přihodí na Vítka.. :-)

  • 2 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: PetrBilek (+9) (-2) | Zasláno: 30.08.2010 * 14:30

    Sorry ale neni to tak trochu stupidní?!

  • 3 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: jfikar (+1) (-0) | Zasláno: 31.08.2010 * 14:48

    Co je na slušným vydělávání bez rizika stupidního ?

  • 4 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: PetrBilek (+9) (-2) | Zasláno: 01.09.2010 * 09:31

    Už celej ten podmět

  • 5 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: Luca69 (+0) (-0) | Zasláno: 01.09.2010 * 10:33

    Peto je to trošku přitažené a vlasy to uznávám, ale mám pocit že si to nekdo vlastně vykoledoval sám tím jak se chová. Je to jen muj názor a nemužu víc soudit. Klidně mi ten názor vyvrať a já budu rád že jsem se zmýlil.

  • 6 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: veetek (+91) (-30) | Zasláno: 02.09.2010 * 19:31

    jindro, překrucuješ první poslední. od lucy bych takhle trapný příspěvek čekal, ale od tebe??

  • 7 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: Petule (+6) (-1) | Zasláno: 03.09.2010 * 17:37

    Abych se k tomuto tématu taky vyjádřil: opět mi to případá dost přitažený za vlasy. I bych si přál, aby moje jméno v takových dskusích nefigurovalo...

  • 8 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: jfikar (+1) (-0) | Zasláno: 04.09.2010 * 11:57

    Víťo, Víťo. V ruským Mrazíkovi by takovej ten panáček se zvonečkakma zacinkal a řekl "Nic jsi nepochopil Ivánku ". Tak ať Ti to lítá. A jenom jedno info . Pro udržení zdraví a v Tvém případě i nulového adrenalinu je většinou lepší letět v horách vysoko. Až Tě to párkrát v horách zeskládá a propadneš o pár set metrů pak zjistíš že :

    "vymýšlení vlastních variant (jako že opouštím 2ms stoupák kilometr pod základnou a skáču na spodní třetinu dolomit s ideou, že to kolem skal odsvahuju, ačkoli VŠICHNI dotáčí a letí vrchem) " není vždycky ta nejlepší varianta.

    A že jsi letos pohár nevyhrál ? Tak už se stím smiř a je to, no !

  • 9 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: jfikar (+1) (-0) | Zasláno: 04.09.2010 * 12:07

    Petule. Nějak jsem pochopil z vaší diskuze s Vítkem (viz níže),že menší sázečka by Vám oběma udělala radost a trošku opepřila příští ročník poháru. Protože se ti tato diskuse moc nezdá a taky proto že si na Vítka nikdo nevsadil tak tímto momentem končím možnost sázek. Jak řekl Pepino : HOWGH!

    Autor: veetek [www] | Zasláno: 27.08.2010 * 12:52

    sázku, že příští rok na speiku nalítám 1000 bodů bych uzavřel kdykoliv. ale na to, že to nalítám 1000 bodů v rovinách při současném nastavení rozhodně vsadit nejde

    Autor: Peťule | Zasláno: 27.08.2010 * 15:50

    ...že nedáš? :-)

    Autor: veetek [www] | Zasláno: 27.08.2010 * 16:00

    vo něco co ještě nemám, třeba pěkný zánovní karavan, co ty na to, peťo? :-D

    Autor: Peťule | Zasláno: 27.08.2010 * 16:09

    to už je dám špíš já v čr :-)

  • 10 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: charlie (+8) (-0) | Zasláno: 04.09.2010 * 21:52

    Jen aby vám od toho zbytečnýho šťourání se v lejnu nesmrdělo z huby... :) Mě to teda jindro taky přijde spíž než sázka a udělání radost oběma klukům, tak trošku zbytečná provokace... Možná byste si měli dát v klidu na vyhlášení čpp kořalku :-)

  • 11 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: veetek (+91) (-30) | Zasláno: 05.09.2010 * 23:21

    jindro, to co tu "pro radost kluků" předvádíš je pouze snaha někoho shodit. a daří se ti to nejlíp na vlastní osobě. k jízlivostem o umístění v čpp snad jen to, že kdyby pro mě byla výhra tak důležitá, tak bych překonal svou nechuť k občas seskládanému éru v blízkosti skal a jezdil do alp využít současného nastavení čpp častěji.

    adrenalin (dle wikipedie: základní hormon stresové reakce „útok nebo útěk“) by k XC létání dle mého názoru primárně patřit neměl, ač k tomu nechtěně občas dojde. a v horách častěji, než v rovinách.

    svým letem a komentáři upozorňuji na překoeficientované alpy. v tuto chvíli je pro mě důležité, že s obsahem mého sdělení souhlasí top piloti čpp, ačkoliv forma sdělení mohla být mnohem mírnější.

    takže ivánku, je-li cílem dopřát tomu druhému nějakou osvětu (pochopení), máme před sebou delší (vícepivovou) debatu... a když už jsme u toho vsázení, tak se vsadím o útratu těch vypitých piv, že se domluvíme/pochopíme snáz, než tady v těchto diskusích... ;)

  • 12 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: Luca69 (+0) (-0) | Zasláno: 06.09.2010 * 13:56

    Vítku očvidně jsi ztrochu dostal rozum a už nekopeš okolo sebe. Jsem rád že se s tebou už dá zase bavit.

  • 13 RE: Vsázím 2.000,- Kč na Petra Ďordě
    Autor: jfikar (+1) (-0) | Zasláno: 06.09.2010 * 15:11

    Vítku, dobrej nápad s tím pivem. Ale aspoň deset Plzní. A koeficienty jsou mě ukradený. Stejně se mi začíná líbit v Čechách :-)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: