FÓRUM PGweb


[Téma] týmy

týmy
Autor: dmb77 (+18) (-16) | Zasláno: 27.04.2015 * 01:02

Premejslim nad tim, ze bych se stal clenem nejakeho tymu, nebo nejaky vytvoril.... Ale.... Tymy muzou byt maximalne triclenne... Neni to skoda? Tri lidi, to je skoro jak solo, zvlast kdyz se dohaduji spolecne akce a nekdo zrovna nemuze. Proc nedat moznost vetsich tymu? 5, 6, nebo i vice lidi? Myslim, ze pro mne by treba nebyl problem udelat bandu Boleslavaku, vetsinou fotriku od rodin a tymova akce by mohla byt urcite omluvenkou, kdyz se to dobre poda, i kdyz treba jeden, dva clenove ji neprosadi. Bodovani by se urcite dalo spravedlive prizpusobit. A jsem presvedceny, ze by to melo velmi pozitivni vliv na mezipadackarske vztahy, rodinne vztahy, atd. Proste tym by melo byt neco, pres co vlak nejede, Mel by zaplnit jedno auto i pri padesati procentni ucasti. atd... Jsem mimo?

6 příspěvků
shlédnutí: 1660
  • 1 RE: týmy
    Autor: dmb77 (+18) (-16) | Zasláno: 27.04.2015 * 01:26

    Samozrejme doufam v nejakej selskej rozum a v to ze tymy budou tvorit lidi, ktere neco spojuje, kdyz si udela osmiclennej tym 8 lidi z prvni desitky, tak to bude asi o nicem. Jde jen o to jak relativne spravedlive udelat system bodovani a to i tak aby nebyly handikapovany tymy mensi, jako minimum v tymu bych dal ctyri piloty.

  • 2 RE: týmy
    Autor: dmb77 (+18) (-16) | Zasláno: 27.04.2015 * 01:30

    No nic, 8 kousku svatecniho Bernardu pomalu dochazi, jdu se venovat spanku. Pokud jsem tu placal ptakoviny, nevsimejte si toho.

  • 3 RE: týmy
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 27.04.2015 * 11:06

    Spíš mě napadá co je teď na teamech nefunkčního/nevyhovujícího? Prostě najdeš dva kamarády a Vaše bod se sečtou. Ani nemusíte lítat pohromadě (spousta teamů to tak dělá).

    Tak jakej by byl rozdíl kdyby bylo víc lidí? Čím by to bylo vhodnější/spravedlivější?

  • 4 RE: týmy
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 27.04.2015 * 12:05

    No to litani pohromade by tomu mozna dodalo stavu...a jelikoz mame kvantitativni vyjadreni spoluletu, tak by to i slo implementovat;)

  • 5 RE: týmy
    Autor: dmb77 (+18) (-16) | Zasláno: 27.04.2015 * 15:27

    polachp: proste mi to prijde takovy nesvobodny ten pevne danej pocet clenu tymu. Predstav si treba skupinu peti lidi z jednoho regionu, kteri jezdi spolecne nejen za letanim a chteli by mit i spolecnej peticlennej tym a nemuzou. Musej se rozdelit na tri a dva a ti dva musej sehnat nekoho ciziho do tretice. Navic ve vic lidech by to bylo urcite i zajimavejsi a vic srandy.

  • 6 RE: týmy
    Autor: jebaloto (+53) (-44) | Zasláno: 27.04.2015 * 22:45

    Po 8 bernardech bych měl tucet lepších výmluv než členství v týmu :-)

    PP, nesvobodné? Nastavíš pět a ozve se skupinka šesti kámošů. 3 lidi se vejdou i do menšího auta i se svozmenem, podle mě ideální. Naopak dva menší týmy ve skupině mi přijdou zajímavější - když nechce nikdo prohrát, i když v pg soutěžit hlavně s mírou (nemyslím teď Volňase...to bych psal velký M :-))

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: