FÓRUM PGweb


[Téma] MAC Illusion

MAC Illusion
Autor: J_P (+0) (-0) | Zasláno: 01.08.2017 * 14:53

Ahoj, rad bych zmenil letovy park, a o vikendu jsem mel moznost osahat si model MAC-Illusion. Nebudu prehanet, kdyz napisu, ze jsem se po vsech modelech, co mi prosly rukou, tak trochu zamiloval.... ale ted jsem trochu znervoznel. Protoze nemuzu dohledat nikoho/nic, co by mi ukazalo vice, nez jsem sam mohl behem par hodin poznat ...zadne videa z letu nebo Siv-ek. Zadne forum, zadne reference pilotu z preletu. Zadne porovnani ... PROSIM! Muzu pozadat o nejskou referenci a zkusenosti s timto kridlem? VELMI DEKUJI!

7 příspěvků
shlédnutí: 2623
  • 1 RE: MAC Illusion
    Autor: Hanz (+33) (-2) | Zasláno: 01.08.2017 * 17:04
  • 2 RE: MAC Illusion
    Autor: J_P (+0) (-0) | Zasláno: 01.08.2017 * 21:42

    No to samozrejme znam :) ... Poptavam nejakou praktickou zkusenost jak z preletu, tak ze SIVek ...proste se mi hodne libil jak na zemi tak ve vzduchu, co jsem mohl z tech par minut zjisti. Prijde mi divny, ze s tak na prvnim pohled super kridlem neni nikde nic k precteni, shlednuti jak na nasich,tak zahranicnich serverech ... dokonce jsem ani nenasel moc prihlasek na cpp ...tak se tak podvedome ptam proc to tak je ...

  • 3 RE: MAC Illusion
    Autor: sqltuning (+4) (-0) | Zasláno: 02.08.2017 * 16:59

    Pro mě to takový překvapení není, je to hodně nový křídlo, takže neprošlo ani moc testama. Navíc jestli se nepletu, je to v nabídce MACu nová řada, protože Edena trochu přibrousili tak potřebovali místo původního Edena něco nového. Navíc bych řekl, že u nás je v této kategorii hodně oblíbený Golden od Gradientu, takže to bude mít Illusion hodně těžký . Navíc buď rád, že sis ho mohl aspoň na chvilku zkusit. Já po půl roce čekání na demo padák jsem šel do rizika a koupil si ho bez vyzkoušení... (nekupoval jsem Illusion)

  • 4 RE: MAC Illusion
    Autor: ktom (+4) (-0) | Zasláno: 03.08.2017 * 14:37
  • 5 RE: MAC Illusion
    Autor: martinkolar (+0) (-0) | Zasláno: 10.08.2017 * 20:17

    Ahoj.

    Měl jsem ho vypůjčen.

    Dojem z letu skvělý stabilita, zatáčení start a přistání - taky jsem se zamiloval. je lehoučký 26 - cca 4.6kg

  • 6 RE: MAC Illusion
    Autor: Dedinator (+0) (-0) | Zasláno: 17.08.2017 * 13:03

    Vzhledem k tomu, že je to v kategorii nížší enB, tak nechápu proč řešíš takové věci, jestli ti vyhovuje na zemi i ve vzduchu v termice, tak jdi do toho, stačí, že máš z lítání na něm dobrý pocit a že ho zvládáš.

  • 7 RE: MAC Illusion
    Autor: Dedinator (+0) (-0) | Zasláno: 17.08.2017 * 13:06

    Navíc na stránkách mac para je i protokol z certifikace, tam zjistíš, ve kterých figurách se to chová hůř.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: