FÓRUM PGweb

[Téma] Comet vs. Comet 2

Comet vs. Comet 2
Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 30.01.2018 * 20:08

Vie mi niekto poradit ? Nejake osobne skusenosti s tymito kridlami ? Aka je zivotnost Cometov ? Dik

8 příspěvků
shlédnutí: 1275
  • 1 RE: Comet vs. Comet 2
    Autor: mat_d (+5) (-1) | Zasláno: 31.01.2018 * 11:24

Měl jsem Comet 1, lítalo se mi na něm dobře, teď mám Comet 2, taky se mi lítá dobře. Přijde mi, že je stabilnější, ale zároveň, že dobře reaguje na moje podněty. Na šlapce je pod ním lepší pocit. Startuje se mi s ním dobře, za úplného bezvětří jsem s ním ale ještě nestartoval. Životnost mi přijde stejná, jako u jiných křídel v dané kategorii.

• 2 RE: Comet vs. Comet 2
    Autor: voytask (+1) (-0) | Zasláno: 02.02.2018 * 09:43

Moje zkušenost se docela shoduje s mat_d. Jak 1, tak 2 jsem lítal asi dvě sozony. Výkon a toceni těžko posoudim, páč by to bylo spíš srovnání mých pilotních zkušenosti před dvěma lety a tedkonc.

Co jsem při přechodu docela určitě poznal, je let na speedu. Jednicka byla na plné slapce strasně tvrdá a tak dost zradna. Dvojka dá aspoň trochu odezvu do popruhu, než klapne.

Dvojka taky nemá takovou tendenci k předstrelu (jak v letu, tak při startu), ale v tom jsem neviděl žádnou extra výhodu, je to podle mě jen o zvyku, jak moc předstřel brzdit.

• 3 RE: Comet vs. Comet 2
    Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 05.02.2018 * 09:04

Predstreluje C1 casto ?ma to kridlo predvidatelne reakcie ??

• 4 RE: Comet vs. Comet 2
    Autor: manana (+54) (-3) | Zasláno: 05.02.2018 * 10:01

ne. ano. :)

A ted vazne, jak na tohle chces objektivne odpovedet, jak to "zmerit"? Na C1 jsem par let lital, ale seriozne ti odpovedet neumim.

• 5 RE: Comet vs. Comet 2
    Autor: scorpi (+380) (-32) | Zasláno: 06.02.2018 * 11:03

Ja lital na C1, C2, C3. Jestli vybiras mezi C1 a C2, vol C2. Jestli vybiras nejlepsiho Cometa, vol C3:)

Na jednicce nebylo nic vyrazne spatneho, ale dvojka je lepsi, prijemnejsi na rizeni, lip leti, lip stoupa. Je to uz 3-lajna a ma shark nose (to ma mozna vliv na to mensi predstrelovani). Mela jediny mensi nedostatek, a to byl start za slabeho vetru - obcas si clovek musi dat pozor, aby to kridlo opravdu dotahl do polohy nad hlavou pri krizaku (ale to si clovek rychle zvykne, neni to nic strasnyho).

Jestli se ptas na predvidatelne reakce, tak podle me predvidatelnejsi reakce ma C2 - jednicka byla na muj vkus uz prilis "tupa" a mel jsem od ni spis obcas nedostatek zpetne vazby. U dvojky to bylo v poradku.

• 6 RE: Comet vs. Comet 2
    Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 22.03.2018 * 13:37

Kupil som nakoniec Comet 1 ale v bombovom stave. Nepoviete mi niekto naco su suche zipsy na usiach ?

• 7 RE: Comet vs. Comet 2
    Autor: bambus (+46) (-0) | Zasláno: 22.03.2018 * 16:24

čau, ty zipy jsou na vyklepání prachu a různého jiného bordelu, co se v uších nahromadí

• 8 RE: Comet vs. Comet 2
    Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 03.04.2018 * 12:56

Nelietal som pred tym ziaden zazrak , ale riadenie mi pride celkom tvrde, zatial som to len skusal na svahu , dufam ze si zvyknem. Ake su vase skusenosti ???

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.

Partneři:

logo Axispara  logo MAC Para  logo Gradient

Sekce PGwebu: