FÓRUM PGweb

[Téma] Axis vyroba

Axis vyroba
Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 07.10.2018 * 15:10

Ahojte. neviete niekto kolko trva usitie padaku v Axise ? peniazky som poslal , cakam 5 tyzdnov a mam pocit ze ma tahaju za nos, ved za taky cas pride kridielko aj z Brazilie... ????

5 příspěvků
shlédnutí: 686
  • 1 RE: Axis vyroba
    Autor: Max (+67) (-65) | Zasláno: 07.10.2018 * 19:15

A proč jim tam nezavoláš ? Tohle tady nikdo vědět nebude, může to záviset na mnoha měnících se okolnostech.

• 2 RE: Axis vyroba
    Autor: godiamond (+21) (-16) | Zasláno: 08.10.2018 * 14:38

samotny vyrobe predchazi planovani vyroby. Nefunguje to tak, ze ti usijou kridlo na objednavku na pockani. Aby byla varoba efektivni, musi se i dobre planovat a taky zalezi, kolik tam maji objednavek pred tebou. Na nektery kridla treba u Ozonu se ceka i tri mesice. Pokud chces konkretni info, musis se zeptat v Axisu

• 3 RE: Axis vyroba
    Autor: jan.terpak (+0) (-0) | Zasláno: 08.10.2018 * 18:59

Nepodpichuj, lebo Ti pošlú peňáze nazad :-)

• 4 RE: Axis vyroba
    Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 09.10.2018 * 08:12

Tak uz neposlu... do piatku by malo dojst kridielko. Tak to dopadlo vsetko OK...

• 5 RE: Axis vyroba
    Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 19.10.2018 * 11:04

Aby som dostal vsetko na pravu mieru.... (trosku som Axisu krivdil)

Dozvedel som sa ze Axis ma problem s dodavkami materialu na padaciky a aby dodrzal kvalitu, musi natiahnut dodacie doby. Mrzi ma ze som to nevedel skor, lebo firma ako Axis si urcite nezasluzi zlu reklamu, alebo prispevky podobne ako som pisal lebo kridielko ktore mi dodali je uzasne. Co sa tyka kvality spracovania clovek nepostrehne rozdiel medzi nejakymi ,, zapadnymi ,, vyrobcami. A ako lieta ? no uplne uzasne. pocit bezpecia ktory mi dava novy Comet 3 aj v turbulentnom vzduchu je naozaj na nezaplatenie, Rozdiel medzi C1 a novym C3 nadherne odraza uzasny posun vo vyvoji za cca 7 rokov ? Agilnost a točivost toho klzaku je proste neskutocna, nelietal som nikdy na kridlach kategorie C alebo D ale mam pocit ze som si kupil padak naozaj vyssej triedy. Takze este raz sa chcem ospravedlnit firme Axis a ak niekto zvazuje kupu padacika od nich, odkazujem ze sa oplati pockat, nepredajte svoj stary padak skor nez dorazi novy, zadajte objednavku v predstihu pred sezonou a budete zarucene spokojny

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.

Partneři:

logo MAC Para  logo Axispara  logo Gradient

Sekce PGwebu: