FÓRUM PGweb


[Téma] Mac Para Lucky 4

Mac Para Lucky 4
Autor: Kudlabajz (+0) (-0) | Zasláno: 18.03.2020 * 11:57

Zdravým všechny...

Zajímali by mne posřehy, zkušenosti, názory na kluzák od MAC PARA Lucky 4...

2 příspěvky
shlédnutí: 1827
  • 1 RE: Mac Para Lucky 4
    Autor: osmera (+7) (-1) | Zasláno: 30.03.2020 * 10:41

    Doporucuju kontaktovat majitele

    Treba vyhledat lety na xcontest a pak podle jmena dohledat cloveka na Facebooku

    www.xcontest.org/cesko/hotspots?detail#flights[sort]=time_start@filter[glider]=mac+para+lucky+4

    Problem je ze to budou vetsinou lidi kteri nemaji jinou zkusenost a tudiz moc ke kridlu nemohou rict. A zase lidi kteri zkusenosti maji tak na tomhle kridle neleteli a tudiz nevi.

    Jinak obecne kridlo urcite dobre, uz je trosku vice akcnejsi nez ten uplne zacatecnickej skolak. (tenhle typ kridla je ted hodne popularni, casto se mu rika High EN-A, treba Axis Pluto 4, Up Dena,...)

    U zavedenych vyrobcu jiste neudelas chybu kdyz si vyberes kterekoliv En-A kridlo, zadne velke rozdily tam nejsou.

  • 2 RE: Mac Para Lucky 4
    Autor: Prdbul (+0) (-0) | Zasláno: 14.04.2020 * 15:48

    Ahoj,

    neboj se si ho koupit,pokud jsi začátečník,ale i pokročilý, nebo jen pilot,hledající pohodu a klid.

    Křídlo má slušný výkon i na pěkný přelety.Budeš jen o něco pomalejší.Jestli se ale nebojíš do toho šlápnout,tak ani to nebude takový rozdíl od Béček.Piloti co jsem kolem nich letěl byly překvapený.

    Lucky ti dovolí i tupé zacházení,např. při top landingu,kdy chceš přistát do malého prostoru jaxe říká na pětníku.

    Bezpečnost je ta největší deviza a to že MAC startuje sám a s přesností pilotem vloženou pozná každý na první seznámení.

    Mám ho na rozlétání po úrazu páteře,kdy jsem se učil chodit a to vlastně už 5let.Dříve jsem létal Trendy 3 a 5.Nevyměnil jsem ho ani za Ilusion,který jsem si také proletěl.

    Takže za mě dobrá volba.

    Letu zdar,

    P

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: