FÓRUM PGweb


[Téma] Výběr a koupě nového vybavení?

Výběr a koupě nového vybavení?
Autor: jaho (+14) (-5) | Zasláno: 20.01.2008 * 00:08

Jaký by jste měli zájem o Tetcentrum fungující na Vysočině, kde by byla možnost při vlekacích provozech zkoušet různé padáky od několika výrobců a to především kategorie EN - B a C (D).

9 příspěvků
shlédnutí: 3830
  • 1 RE: Výběr a koupě nového vybavení?
    Autor: veetek (+91) (-30) | Zasláno: 20.01.2008 * 12:11

    Osobně bych to uvítal - není pro mě zcela jednoduché dostat se k vyzkoušení např. AvaxeXC, protože se na kopcích obývaných výrobci moc nevyskytuji a s Prahou nemám žádné nadstandardní vztahy.

  • 2 RE: Výběr a koupě nového vybavení?
    Autor: wolf_pg (+0) (-3) | Zasláno: 20.01.2008 * 18:33

    Já taktéž vítám.....velice rád křídlo zapůjčím...pokud nebude vadit, že není české a je to DHV 1-2 ?

  • 3 RE: Výběr a koupě nového vybavení?
    Autor: placina (+0) (-0) | Zasláno: 20.01.2008 * 21:43

    Ja si myslim, ze by to byla dobra vec, protoze pro cloveka, ktery si chce vymenit padak neni jednoduche si vybrat. Pokud se podiva na technicke parametry tak jsou plus minus stejne. Pak ma druhou moznost zeptat se lidi kolem. S tou treti (osobni zkusenosti) je to dost tezke postupne se domlouvat se vsemi vyrobci (bud neni pocasi nebo je pocasi a neni padak ....).

  • 4 RE: Výběr a koupě nového vybavení?
    Autor: radektalpa (+0) (-0) | Zasláno: 20.01.2008 * 22:47

    Jsem pro Testcentrum, je to dobrý nápad.

  • 5 RE: Výběr a koupě nového vybavení?
    Autor: jaho (+14) (-5) | Zasláno: 21.01.2008 * 09:23

    Zapoměl jsem napsat, že by bylo k mání i něco zajímavého pro motoráře.

  • 6 RE: Výběr a koupě nového vybavení?
    Autor: PetrBilek (+9) (-2) | Zasláno: 21.01.2008 * 19:35

    Už minulou sezonu, pokud to šlo, sem se snažil sehnat éra od MAC na vyzkoušení. Pokud by se to dalo orovnat i s ostatníma, tak jedině dobře. Souhlas.

  • 7 RE: Výběr a koupě nového vybavení?
    Autor: stip (+1) (-0) | Zasláno: 05.02.2008 * 11:16

    Já myslím, že by bylo dobré, kdyby byl v takovém testcentru přítomný instruktor pod jehož dohledem by si mohl např. A-pilot pújčit B-padák. A-piloti totiž nemůžou nijak legálně vyzkoušet žádné béčko a tohle by jim třeba pomohlo k rozhodnutí, jestli povýšit o kategorii výš, nebo zůstat u své "hodné matrace".

  • 8 jaho | Zasláno: 20.01.2008 * 00:08
    Autor: wolf_pg (+0) (-3) | Zasláno: 06.02.2008 * 15:06

    Potřeboval bych se domluvit na konkrétních podmínkách zapůčení křídel pro účely test centra, nejlépe mailem: infozavinacwolf-gearteckacom Děkuji.

  • 9 RE: Výběr a koupě nového vybavení?
    Autor: jaho (+14) (-5) | Zasláno: 12.03.2008 * 22:23

    Ve spolupráci s předními českými výrobci jsme připravili na začátek dubna spuštění paraglidingového centra na Vysočině. Cílem je nabídnout možnost klidného a ničím nerušeného zkoušení nových kluzáků kategorie EN B, C a D od více výrobců na jednom místě. Po jednoduché registraci si vyberete kousky, o které budete mít zájem. My Vám zašleme info o plánovaném vlekacím provozu, kde bude možnost vše vyzkoušet. Zaškolení navijákového startu a přítomnost instruktora pro áčkové piloty pomýšlející na výkonnější éro je zajištěna. Kromě nových kluzáků je na skladě připraven pěkný výběr helem a některých doplňků. O rozšíření nabídky se dále snažíme. Do konce března spustíme nové webovky, kde se dozvíte více. Pak už to bude jenom na počasí a na Vašem zájmu.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: