FÓRUM PGweb


[Téma] vega3

vega3
Autor: Mirda (+0) (-0) | Zasláno: 26.08.2010 * 10:53

čau piloti, máte někdo z letošní sezóny nějaké dojmy z vegy3? zajímalo by mě, jestli je tak supr, jak se dá na fórech dočíst...

7 příspěvků
shlédnutí: 3032
  • 1 RE: vega3
    Autor: zk148p15 (+23) (-6) | Zasláno: 26.08.2010 * 11:31

    Zalezi odkus jses a jestli mas velikost L.

    Pokud jses z Prahy a mas velikost L, tak se mi ozvy a muzes vyzkouset :-D

  • 2 RE: vega3
    Autor: Mirda (+0) (-0) | Zasláno: 26.08.2010 * 14:14

    Jsem, mám. Zatím to s počasím moc nevypadá, spíš vůbec. Díky za nabídku, až bude počasí, mám domluvenou zkoušku u typa, co jí prodává...spíš jsem chtěl znát názory a dojmy lidí co ji už lítaj...

  • 3 RE: vega3
    Autor: zk148p15 (+23) (-6) | Zasláno: 26.08.2010 * 15:05

    Mirdo vyzkousej, to je nejelspi zpusob si udelat obrazek. Kazdy kdo vegu lita si nestezuje. A kdo ma nejake kridlo malokdy ti ho bude hanit.

  • 4 RE: vega3
    Autor: Lubo (+0) (-0) | Zasláno: 26.08.2010 * 19:28

    Kazdu sezonu lietam iny padak od Axisu, skusil som venus 1,2, vegu 2, a tuto sezonu lietam vegu 3. ak by som ju ja mal prirovnat , lieta ako venus 1, ale je o hodne bezpecnejsia. ma prijemne riadenie, bezpecny plny speed, a dobre sa tocia stupaky. treba vyskusat, vegy su celkovo vydarene padaky co sa tyka vykonu...

  • 5 RE: vega3
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 26.08.2010 * 23:50

    A nemohl by jsi sem spis napsat, jakej vidis hlavni rozdil mezi Vegou 2 a Vegou 3, nez mezi Venusem 1 a V3 ?

  • 6 RE: vega3
    Autor: Lubo (+0) (-0) | Zasláno: 27.08.2010 * 17:52

    Minuly rok vega 2 dokonca vyhrala kategoriu sport v slovenskom CC https://www.xcontest.org/2009/slovakia/poradie-sport/ :-)... o tom ze vega je vydareny padak niet pochyb...min sezonu som lietal na velkosti S a bol som na hornej hranici, tento rok lietam vegu 3 ale velkost M, pretoze velkost S by mi uz bola mala...napriek tomu rychlost vegy 3 je rovnaka, klzavost neviem odhadnut, ale bude podobna... co sa tyka riadenia je viac citlive, vega 2 bola trosku tazkopadna pri toceni, vega 3 ide do zatacky s ovela mensim odporom a aj zatacky su plochsie...speed vykopavam na jeden raz, cize asi aj dlzka chodu speedu je mensia, co mne vyhovuje...pri 2/3 klapanci ma tak prudko nestoci ako na vege 2, ale to moze byt zavisle aj od zatazenia, no zda za mi ze vega 3 je taka kludnejsia co sa tyka klapancov a ich priebehu...nechcem robit reklamu, len pisem moj nazor a rad poradim...dla mna vega 3 horsie startuje a viac sa snury motaju, ale je to tym , ze uz su tam bezoplety v galerii...

  • 7 RE: vega3
    Autor: zdhons (+0) (-0) | Zasláno: 13.01.2011 * 16:41

    Diky vsem za konzultace. Rozhodl jsem se pro Vegu3.

    1) lepsi vysledky atestu

    2) novejsi generace kridla: pokrocilejsi technologie konstrukce vrchliku

    3) cena

    4) zvedavost, chut zariskovat a zkusit neco noveho

    5) kratsi a ostrejsi rizeni

    Jsem v casove tisni, proto akce bez zkusebniho letu. Mimochodem zadny z drive letanych padaku ( twin, jojo, rebel, esprit, rebel,avant, stream ) jsem nikdy pred koupi nevyzkousel a ty co jsem zkousel jsem si nekoupil. Nekdo je zkratka nepoucitelny.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: