FÓRUM PGweb


[Téma] Skywalk

Skywalk
Autor: Keany (+0) (-0) | Zasláno: 09.11.2013 * 22:16

Ahoj.

Nemám nalétáno mnoho typů padáků. Celkový nálet slabě pod 100h. Doteď létáno jen A. Ve vzduchu se cítím jako doma, nicméně nejsem šílenec a stále mám velký respekt. Jelikož do budoucna počítám s hodně častým létáním, chtěl bych křídlo umožňující velký progres. Chtěl bych něco živého a hravého, abych si nezvykl ve vzduchu relaxovat a naopak neustále něco řešil a byl zaměstnán.

Zaujalo mě křídlo Chili 3 od Skywalk.. Máte někdo něco do diskuse k této značce, popřípadě k tomuto křídlu? Budu vděčný.

Děkuji, Keany

3 příspěvky
shlédnutí: 2661
  • 1 RE: Skywalk
    Autor: Esner (+8) (-0) | Zasláno: 10.11.2013 * 23:45

    Moc lidí to tady v čr asi nelítá, tady máš hromadu čtení o tomhle křídle. http://paraglidingforum.com/viewtopic.php?t=48749&postdays=0&postorder=asc&start=0

    nebo http://para2000.org/wings/data/skywalk-chili3_du_uk.htm

    Mínus je to, že tu není žádný prodejce/servis, tzn. problém s technickou prohídkou.. Možná že by ji uměl Pegas, ale nemá tuhle firmu uvedenou jako smluvní pro technické... Jinak skywalk jsou kvalitní německý padáky, lítají na nich dost i Poláci, mají kousek od čr hranic dealera(G.Olejnik), takže ten se asi docela snaží... Radek

  • 2 RE: Skywalk
    Autor: Keany (+0) (-0) | Zasláno: 11.11.2013 * 19:03

    Dík,

    oni šijou (resp. dceřinná společnost) kity, se kterými jsem nadmíru spokojen a tak si říkám, že bych jim dal důvěru. Krom toho co jsem koukal, tak docela často zkouší nové věci, často s tím, že je to slepá ulička, ale i to je mi sympatický. Jen ta cena nooo.. a pak je to high end B. Což je level, kde bych se tak nějak chtěl usadit. Jen se bojím, abych to nepřestřelil.. no, ze začátku asi budu létat spíše slabé podmínky :)

  • 3 RE: Skywalk
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 11.11.2013 * 23:23

    Padák od nějaké české firmy s blízkým servisem a komunitou okolo je dle mého lepší volba. Nehledě na to, že cena bude o dost níž. Vybíral bych z Gradient, Axis, Mac, UP

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: