FÓRUM PGweb


[Téma] Ukradený padák s výbavou

Ukradený padák s výbavou
Autor: Ridley (+6) (-0) | Zasláno: 08.01.2014 * 16:06

Ahoj, obracím se na vás s prosbou o pomoc v nepříjemné záležitosti, včera 7.1.2014 mi byl ukraden padák s celou výbavou, stalo se to na Cecemíně u Všetat, kolem 15:00 hod. Jedná se o padák SKY CIMA M, žlutý s modrým S, výr. číslo 2008-01-11-0096, dále sedačka Skywish2 se záložákem SKY Spare (sedačka má 2 trhlinky na boku u záložáku), batoh SKY Porter light, vario Flytec 4010. Na místě se v tu dobu pohyboval padáčkář, který přijel vozem Nissan Micra hnědé barvy, neznáte ho náhodou někdo? Budu vděčný za každou informaci ohledně tohoto vybavení, kdyby se někde třeba objevilo na prodej, nebo cokoliv, dejte vědět! 775014148, pavelmach@email.cz

4 příspěvky
shlédnutí: 2361
  • 1 RE: Ukradený padák s výbavou - nalezeno a vráceno
    Autor: Ridley (+6) (-0) | Zasláno: 13.01.2014 * 18:06

    Ahoj,

    tak před malou chvílí jsem se dopátral tohoto padáku, odnesl ho jiný pilot v domnění, že je ztracený, měl ho u sebe a kontaktoval mne přes LAA, podle průkazky LAA, která byla v batohu :-)

    Výbava je tedy zpátky u mne jakožto u jejího majitele.

    Díky a jsem rád, že se ukázalo, že si mezi sebou věci nekrademe :-)

    Pavel

  • 2 RE: Ukradený padák s výbavou
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 14.01.2014 * 21:40

    To je supr zprava. :-)

  • 3 RE: Ukradený padák s výbavou
    Autor: snake.d (+0) (-0) | Zasláno: 15.01.2014 * 20:15

    Tak to je bomba... jsem si říkal co by to bylo za člověka kterej by udělal něco takovýho kolegovi... jde vidět že nás poctivých je víc.... :-)

  • 4 RE: Ukradený padák s výbavou
    Autor: stip (+1) (-0) | Zasláno: 15.01.2014 * 22:03

    Tak to je dobře, že šlo o nedorozumnění. Mimochodem, Ty máš Skywish2? Jak si s ní spokojenej? Je opravdu dostatečně lehká a sbalitelná pro styl létání bez podpory lanovek a vývozů na start.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: