FÓRUM PGweb


[Téma] nová půlka padáku

nová půlka padáku
Autor: beeran (+0) (-0) | Zasláno: 30.04.2014 * 11:20

Ahoj vespolek, měl bych takový začátečnický dotaz. Mám možnost koupě trenda 3, u kterého prý byla nová půlka padáku (důvodem prý bylo rozhryzání od myší). Cena za něj je 10000kč s TP a technickou. Mám ho koupit? Teda z důvodu toho přešití, laicky se mi to zdá trochu asymetrické když je jedna půlka téměř nová a druhá původní :) má to nějak vliv na let a ovládání? dík moc za moudra a rady

10 příspěvků
shlédnutí: 2822
  • 1 RE: nová půlka padáku
    Autor: pgPavel (+8) (-5) | Zasláno: 30.04.2014 * 15:06

    trend 3 je konstrukce z roku 2005. Docela by mě zajímalo, jak by proběhlo přešití celé půlky padáku, kdo by to dělal (a proč) a kolik by to stálo. Podle mě by taková operace stála víc než nový padák. Anebo někdo sešil ze dvou padáků jeden .... být tebou, vzal bych ho za 1000Kč na tahání po louce + blbnutí za větru a na lítání si pořídil něco důvěryhodnějšího.

  • 2 RE: nová půlka padáku
    Autor: beeran (+0) (-0) | Zasláno: 30.04.2014 * 16:07

    tak ted sem se byl na nej podivat a vypada dle meho laickeho oka pekne. presite jsou nakonec jen 2 komory, oprava stala 7000 u macpara, videl sem papiry. porozita je 60, 145, 160 a rok vyroby je tusim 2008.

    Pavle, nemam kule mu nabizet litr a verim ze kdybys ty chtel strelit takove kridlo tak by ses na me s takovou nabidkou taky tvaril jak na blazna, ne? :) ale diky za vyjadreni

  • 3 RE: nová půlka padáku
    Autor: beeran (+0) (-0) | Zasláno: 30.04.2014 * 16:09

    tak rok vyroby je 2007

  • 4 RE: nová půlka padáku
    Autor: pgPavel (+8) (-5) | Zasláno: 30.04.2014 * 16:16

    On je ale rozdíl napsat napřed půl padáku a pak dvě komory :-)

    Jestli to bylo opraveno přímo u výrobce a on na to dal záruku a má to TP, tak to bude letuschopné křídlo a uvedená cena je v zásadě OK.

  • 5 RE: nová půlka padáku
    Autor: beeran (+0) (-0) | Zasláno: 30.04.2014 * 17:42

    jo sorry, nak sem uz myslel dopredu :)) i ten borec je fajny, naky radek kubalek jestli treba neznas

  • 6 RE: nová půlka padáku
    Autor: BorisK (+38) (-5) | Zasláno: 30.04.2014 * 18:42

    Jedinou opravdu seriózní a objektivní odpověď ti dá výrobce. Není problém se na něj obrátit s výše uvedeným dotazem. Když jsem prodával Envyho, udělali jsme to s kupujícím kolegou taky tak. Výsledek posouzení a odhad ceny akceptovaly obě strany.

    P.S.:Pozor na lidi, kteří cítí potřebu se vyjádřit naprosto ke všemu, přestože o tom ví kulové..

  • 7 RE: nová půlka padáku
    Autor: beeran (+0) (-0) | Zasláno: 30.04.2014 * 19:48

    dobry napad, dobre vedet :) ale videl sem ty papiry z te opravy takze neni proc neverit ci pochybovat. Nicmene muj puvodni dotaz ohledne te nove "pulky" uz neplati. Ale zeptat sem se musel pac bych nechtel mit v budoucnu na svoju prvni plachetku spatne vzpominky a vycitat si blbe uvalene, tezko vydrene studenstske prachy ;)

  • 8 RE: nová půlka padáku
    Autor: dancul (+0) (-0) | Zasláno: 03.05.2014 * 19:11

    Ked budeš v krityckych chvýlach vo vzduchu tie miši ťa budu strašiť .

  • 9 RE: nová půlka padáku
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 04.05.2014 * 23:01

    Bejt tebou se na takovou mr(ch/d)ku vykaslu. Auto z polepovany z totalky bys taky nekoupil...

    (ber to jako muj osobni nazor a ukojeni potreby se ke vsemu vyjadrit)

    Jde o litajici zarizeni a krom bezpecnosti pak jde taky o to aby to v celem rozsahu rychlosti nezatacelo, bylo to stabilni. Jako zacatecnik to bohuzel nepoznas. Zivot mas jen jeden ver mi ze za usetrenych 10tisic nestoji.

  • 10 RE: nová půlka padáku
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 04.05.2014 * 23:04

    Sry az ted jsem cetl ze to jsou vymeneny dve komory a ne pulka padaku :-\

    Tak to nezni zas tak udesne jako polepovany dve poloviny kridel :-)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: