FÓRUM PGweb


[Téma] Quansheng TG UV2

Quansheng TG UV2
Autor: Honzajs (+0) (-0) | Zasláno: 12.02.2017 * 18:03

Ahoj potřeboval bych poradit u zmíněné vysílačky.Pri zaklicovani mě začne blaznit Vario jak splašené pípa a ukazuje jak kdybych byl v 10m stoupání. Vario mám flytec 4005 .Dřív to nedělalo až teď nevím čím by to mohlo být vysílačku jsem už resetoval a stále stejné.Dik za radu.

5 příspěvků
shlédnutí: 1561
  • 1 RE: Quansheng TG UV2
    Autor: horejs (+13) (-7) | Zasláno: 12.02.2017 * 20:15

    Ahoj, nejspíš tě moc nepotěším.. Flytec 4005 jsem měl a dělal mi to samé, když mi v pultíku zazvonil telefon. Bude prostě citlivý na rušení elektromagnetickým polem. Přitom uvnitř nějaká hliníková fólie na odrušení je.. Jediné co mě napadá strčit vysílačku dozadu do sedačky a použít externí mikrofon.. ta větší vzdálenost rádia od varia by to snad mohla vyřešit..

  • 2 RE: Quansheng TG UV2
    Autor: Honzajs (+0) (-0) | Zasláno: 12.02.2017 * 21:10

    Dik za radu je ale zajimave ze tel. mam na pultiku vedle varia a kdyz me nekdo vola tak bez problemu se nic nedeje;D no je pravda ze ze to vario uz ma neco za sebou a uz jsem si rikal ze poridim nejake nove.Jen doufam ze problem se pak nebude opakovat;D

  • 3 RE: Quansheng TG UV2
    Autor: malvin (+2) (-3) | Zasláno: 14.02.2017 * 21:12

    Ahoj. Mám stejné vario a řešil jsem podobný problém. Pomohlo mi olepit vario oboustranou izolepou a na ni nalepit alobal jako stínění. Alobal jsem pak proti poškození přelepil jednostrannou izolepou :) Olepil jsem vše kromě displeje a pomohlo to. Akorát loni jsem musel vyměnit baterky, tzn. musel jsem proříznout drážky pro kryt, a od té doby mám pocit, že se to stínění zhoršilo. No ale pořád je to mnohem lepší než to bylo.

  • 4 RE: Quansheng TG UV2
    Autor: Honzajs (+0) (-0) | Zasláno: 15.02.2017 * 18:48

    Super dikes zkusim a uvidime;D

  • 5 RE: Quansheng TG UV2
    Autor: Honzajs (+0) (-0) | Zasláno: 21.02.2017 * 16:39

    Zdarec tak pouzdro jsem vycpal alobalem a je to super zadne ruseni odskouseno i za letu a nic tak snad to zas chvilu vydrzi.Jeste jednou dikes.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: