FÓRUM PGweb


[Téma] XCTrack

XCTrack
Autor: schejbic (+0) (-0) | Zasláno: 08.09.2018 * 09:52

Čau piloti.

Mám problém s přihlášením tracklogu z xctracku, nejde mě to přihlásit přímo z aplikace, píše mě to že ,,přihlášení pro uživatelské jméno se nezdařilo´´. Musím to přihlásit z ČPP menu a nahrát IGC soubor a to už přihlásit jde. Nevíte kde je problém? Díky za rady

4 příspěvky
shlédnutí: 2357
  • 1 RE: XCTrack
    Autor: manana (+58) (-3) | Zasláno: 10.09.2018 * 06:24

    No, vypada na to na spatne username ci heslo. Nastav nove v Nastaveni > Pilot > XContest. Tam to koneckoncu muzes i vyzkouset (posledni polozka). Jestli se nedari, posli nam log soubor ze slozky XCTrack/Log na xctrack zavinac xcontest.org a zkusime se podivat.

    Pripadne doporucuju si heslo na webu zmenit a do xctracku zadat to cerstve.

  • 2 RE: XCTrack
    Autor: StanislavFila (+0) (-0) | Zasláno: 19.09.2022 * 11:08

    Zdravím piloti. Potřebuji pomoct s nahráním silniční mapy do xtracku. Zkoušel jsem asi 3 programy ale nic. (Neumim anglicky😆) Popřípadě jakou jste zvolili aplikaci na otevření zipu. Zlín a okolí dojedu. Děkuji. Standa.

  • 3 RE: XCTrack
    Autor: vitvavrousek (+0) (-0) | Zasláno: 20.03.2023 * 13:52

    Lze měnit barvu, velikost otočných bodů? Lze do mapy přidat vybraný, stažený let, tak jako v livetracking? děkuji

  • 4 RE: XCTrack
    Autor: godi13 (+29) (-16) | Zasláno: 18.06.2023 * 22:59

    Ahoj, do XCTracku byla přidána tato vlastnost: obstacle management, obstacle warning and hazard mode in map widgets; obstacle data for Austria, France, Germany, Italy, Slovenia, Switzerland

    To je super. Prehral jsem si let ze Sorici a fakt to upozorní na ten kabel chvíli po startu. Jen mám prosbu. Upozorní to tak max.100m před tou překážkou, což ja tak 10s na to se podívat na přístroj, pochopit o co jde a zareagovat. To se mi nezdá moc. Šlo by to upozornění posunout aspoň na 200m?

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: