FÓRUM PGweb


[Téma] xc tracer mini iii gps

xc tracer mini iii gps
Autor: Kudlabajz (+0) (-0) | Zasláno: 03.09.2020 * 20:15

Ahoj...používáte někdo xc tracer mini iii gps?...mužete doporučit nebo naopak nedoporučujete a proč?...tohle vario mi leží v hlavě, ale osobních hodnocení jsem mnoho nenašel...budu vděčný za každý poznatek od někoho, kdo ho používá...

3 příspěvky
shlédnutí: 1461
  • 1 RE: xc tracer mini iii gps
    Autor: Marian (+7) (-0) | Zasláno: 03.09.2020 * 20:47

    Ahoj,

    mám starší verzi, mini II GPS. Zkušenosti super, jediná výtka je, že max. hlasitost není moc "hlasitá" :-). Ale verze III to má údajně upravené/zesílené. Jinak naprostá spokojenost.

  • 2 RE: xc tracer mini iii gps
    Autor: mourek (+11) (-0) | Zasláno: 04.09.2020 * 21:52

    Ahoj. XC tracer mini 3 GPS mám, používám první sezonu a 100% spokojenost. Má bezprecedentní citlivost (srovnání s tradičním Digifly Flyer I), minimální hmotnost a bezúdržbový provoz co se týče nabíjení. (Nabil jsem po koupi v únoru a zbytek sezony jede na solár za letu a nijak se nestarám.) Používám jako jediné vario, zároveň propojené před BT s XCTrack v mobilu a nepotřebuji měnit. Ze začátku jsem měl drobný problém s navázáním komunikace BT po zapnutí obou přístrojů před letem. Ale když počkám, až XC Tracer chytí družice a teprve potom zapnu XC Track, spolehlivost následného přenosu je 100%. Největší výhodu spatřuju v citlivosti, bezúdržbovosti a v záložním .igc nahraném v přístroji (když nedej bože klekne baterka v mobilu s XCTrack). Hlasitost mi přijde víc než dostatečná ;-)

  • 3 RE: xc tracer mini iii gps
    Autor: mourek (+11) (-0) | Zasláno: 04.09.2020 * 22:40
Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: