FÓRUM PGweb


[Téma] Jakou GPS ?

Jakou GPS ?
Autor: handa (+0) (-0) | Zasláno: 29.08.2008 * 10:21

Zdravím všechny přítomné a obracím se s prosbou o pomoc při výběru GPS. Jsem začátečník a potřeboval bych si pořídit nějakou GPSku. Priority: velký displej /mapový podklad a barva je výhodou/, bezproblémové stahování tracklogůve a samozřejmě co nejnižší cena /bazarům se nebráním/. GPS přístrojů jsou mraky a já se v nich po praktické a technické stránce ohledně vhodnosti pro pg nevyznám. Díky moc za vaše reakce.

4 příspěvky
shlédnutí: 3392
  • 1 RE: Jakou GPS ?
    Autor: stepino (+3) (-1) | Zasláno: 29.08.2008 * 13:57

    Ahoj,

    na lítání určitě nějakýho Garmina.

    Levněší varianta - některý z eTrexu, třeba Legend HCx (nebo Vista HCx). Dražší varianta - některý z přístrojů z řady GPSMap 60/76Cx/CSx. Já osobně bych volil 60CSx nebo 76Cx.

  • 2 RE: Jakou GPS ?
    Autor: ondrap (+79) (-15) | Zasláno: 29.08.2008 * 20:03

    Pozor na nové GPSky od garminu (colorado, ale možná i další?), které nejsou podporovány programy na stahování dat z GPS. Sice tracklog můžeš použít - ale jen pro sebe. Nepřihlásíš ho do žádné soutěže ani to nepoužiješ jako záznamník pro závody.

  • 3 RE: Jakou GPS ?
    Autor: handa (+0) (-0) | Zasláno: 29.08.2008 * 20:23

    ....jo zatim je to pro me srozumitelny a jasny. Nehodlam tuto diskusi nejak zamerne dlouho protahovat. Kdyby jste meli jeste neco duleziteho, tak dejte vedet. Diky chlapi.

  • 4 RE: Jakou GPS ?
    Autor: stepino (+3) (-1) | Zasláno: 01.09.2008 * 09:24

    handa: Kdyžtak mě kontaktuj na smatena@gpsshop.cz :-)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: