FÓRUM PGweb


[Téma] GPSmap60CSx a otočné body

GPSmap60CSx a otočné body
Autor: PeterV (+0) (-0) | Zasláno: 09.02.2009 * 16:28

kdo poradí, nevím neumím, nepřišel jsem na to. jak ve jmenované gps zadat trasu a otočné body s okruhem přiblížení tak, že při vstupu do okruhu přiblížení (např 100m) gps automaticky přepne na bod další. mám to teď tak že gps přepne až při totálním přiblížení 1metr.

2 příspěvky
shlédnutí: 2732
  • 1 RE: GPSmap60CSx a otočné body
    Autor: PeterV (+0) (-0) | Zasláno: 24.02.2009 * 00:57

    ...udelej si sam, nikdo neporadil ale uz to mam. Takze koho to zajima. 2x menu, v hlavnim menu zvolit trasy-entr, v otevrenem okne trasy zmacknout menu, otevre se dalsi zalozka kde zvolime "odch. pro sjezd z trasy"-entr. otevre se dalsi okno oznacime "pripustna odchylka od trasy"-entr, v zalozce zvolime "vzdalenost"-entr, oznacime "okruh"-entr, zadame pozadovany radius napr. 0,4km OK. Hotovo. Je vhodne tyto otocne body v trase si dat i do varovnych signalu se stejnym radiusem pro akustickou informaci. v 76cs/x to funguje take tak. cu.

  • 2 RE: GPSmap60CSx a otočné body
    Autor: godi13 (+29) (-16) | Zasláno: 19.09.2010 * 06:28

    Ahoj litaci. Fakt jsem to zkousel snad desetkrat. Nastavil jsem si dva waypoints 100m od sebe a cylindr kolem nich na 10m. Pak jsem je pridal do trasy, nastavil prepinani off-road transition na distance 10m a aktivoval navigaci mimo silnici. Spravne me to navigovalo k prvnimu bodu, kdyz jsem se priblizil na 10m, tak mi to dalo oznameni, ale nepreplo se mi to na dalsi bod, ani kdyz jsem byl presne na pozici. Fakt uz nevim, co s tim...poradte prosim. Taky nevim, jak ma fingovat to manualni prepinani pomoci In-Out klaves. Kdyz ho mam aktivovany, na jaky strance musim byt, aby to fungovalo? Predem diky moc

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: