FÓRUM PGweb


[Téma] GIPSy - problem s nahraním dat na XContest

GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
Autor: filipous (+0) (-0) | Zasláno: 23.04.2010 * 19:16

Nahrávám první let, možná bude problém mezi monitorem a židlí, přesto se ptám...

Via GIPSy načtu let přímo z GPSky (mám Garmin 76CSx). Při pokusu nahrát jej na server XContestu však dostanu error: "Error 401 - Authorization required. Try to login and then come..." Login i heslo zadávám správně, zadám-li heslo špatně, objeví se jiná chyba.

Popisky běhěm nahrávání:

Připojuji se.. Odhlašuji se.. Připojuji se.. Připravuji přenos letu... Error.

Poradíte? Díky. A hezké lítání o víkendu ;)

9 příspěvků
shlédnutí: 3494
  • 1 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: filipous (+0) (-0) | Zasláno: 23.04.2010 * 19:26

    verze Firefoxu 3.6.3

  • 2 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 26.04.2010 * 12:00

    Ahoj, problem nebude v gipsy ale spis v tvem pripojeni k internetu - jakeho providera mas?

    Zkus poslat let na server "rucne" bez pouziti GiPSy, velmi pravdepodobne budes mit stejny problem. Pokud ano, zkus to overit na jinem pripojeni k netu (napr. v praci).

    Podobne veci to myslim delalo obcas pri pripojeni pres mobilni operatory...

  • 3 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: Fil (+20) (-9) | Zasláno: 26.04.2010 * 13:22

    Diky za radu. Rucni nahrani zafungovalo - problem vyresen.

  • 4 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: chudovsky (+0) (-0) | Zasláno: 23.03.2019 * 20:07

    Zdravim..zmenil som telefon a zabudol som asi heslo alebo co ale neda sa mi prihlasit let do contextu..neviem ci mam odinstalovat a nainstalovat pod inym menom alebo co?pise mi tam ze login user failed..poprosim nejaku radu dakujem za nu..

  • 5 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: manana (+58) (-3) | Zasláno: 25.03.2019 * 06:35

    Ahoj, predpokladam, ze mluvis o XCTracku. Na webu si heslo zmen, v XCTracku pak v Nasteveni > Pilot taky. Overit muzes tlacitkem Prihlasit, hned pod kolonkou na heslo. Pak by mel jit let nahrat.

  • 6 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: voytask (+1) (-0) | Zasláno: 04.08.2019 * 20:55

    Ahoj, od nějaké doby mně nejde nahrát tracklog přímo z xctracku, pravděpodobně to přestalo fungovat po automatické aktualizaci Pro-verze beta0.9.0. Nahrát igc soubor přes xcontest jde. Telefon Xiaomi redmi note4. Vývojáři, nevíte co s tím? Ostatní, nemáte stejnou zkušenost?

  • 7 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: voytask (+1) (-0) | Zasláno: 04.08.2019 * 20:58

    ...chybová hláška "Unexpected char 0x160 at 100 in..."

  • 8 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: osmera (+7) (-1) | Zasláno: 08.08.2019 * 22:30

    Mám ten samý problém, jeden den 3 lety, první se nahrál automaticky, další dva z mobilu nešli a hláška byla taky taková. Když jsem to pak nahrál z počítače tak to už fungovalo a tak jsem neřešil.

  • 9 RE: GIPSy - problem s nahraním dat na XContest
    Autor: manana (+58) (-3) | Zasláno: 09.08.2019 * 08:13

    Ahoj, problemem je vase hackovane prijmeni, ze ktereho se pismeno s hackem dostane do nazvu souboru, kde to po ugpradu zacne vadit.

    Mam to opravene, v pristi verzi uz bude vytvaret IGC soubory bez diakritiky. Nez vydame novou verzi, prosim oriznete si jmeno o diakritiku a dalsi tracklogy pujdou nahrat bez problemu.

    PS: rychlejsi odpoved byste byvali dostali na mailu xctrack (zavinac) xcontest.org

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: