FÓRUM PGweb


[Téma] Mapa AERO CZ/SK/H v.7

Mapa AERO CZ/SK/H v.7
Autor: martins (+0) (-0) | Zasláno: 24.08.2010 * 12:16

Nemáte někdo zkušenost s Mapa AERO CZ/SK/H v.7 a použití spolu s Garmin 60CSx. Zda je to kompatibilní a dá se to nějak rozumě využít při létání na křídle.

Díky

5 příspěvků
shlédnutí: 2985
  • 1 RE: Mapa AERO CZ/SK/H v.7
    Autor: DejFF (+12) (-25) | Zasláno: 24.08.2010 * 19:11

    Ano, funguje dobře. Nicméně speciálně vytvořené mapy pro paragliding jsou vhodnější neobsahují prostory nad 9500 stop. www.pgweb.cz/forum/vybaveni-technika/pristroje-nastroje-gps-varia-software:5079#thread-first-new a jsou zadara.

  • 2 RE: Mapa AERO CZ/SK/H v.7
    Autor: martins (+0) (-0) | Zasláno: 24.08.2010 * 20:14

    Mám GPS z USA a nemám tak žádný podklad a jelikož začínám i s létáním v letadle tak hledám něco co bych využil i tam. Šlo mi hlavně o to abych to na 60CSx rozchodil, pač popisy mapy jsou většinou hodně stručné. Díky za reakci

  • 3 RE: Mapa AERO CZ/SK/H v.7
    Autor: wilibald (+11) (-6) | Zasláno: 26.08.2010 * 00:19

    Požadovanou kombinaci provozuji, naprosto vyhovující. Jen občas si říkám, zda by nebylo lepší Czech Topo a na ni jako další vrstvu prostory, která tady většinou někdo vytvoří. Hlavně kvůli situacím, kdy někde řeším určení polohy pro svoz, nebo pěší tůru do civilizace. AERO není moc podrobná.

    Do letadla ovšem jednoznačně AERO kvůli přehlednosti.

  • 4 RE: Mapa AERO CZ/SK/H v.7
    Autor: DejFF (+12) (-25) | Zasláno: 27.08.2010 * 14:39

    wili...to co požaduješ se jmenuje AERO TOPO SZ/SK/H.

  • 5 RE: Mapa AERO CZ/SK/H v.7
    Autor: wilibald (+11) (-6) | Zasláno: 27.08.2010 * 15:58

    Ještě se v tom tedy zkusím nějak zorientovat. Zatím myslím, že obchodní název "AERO TOPO" byl používán u verze letecké mapy 6., která už je neaktuální a neznám ji. Mám AERO CZ/SK/H v.7, která obsahuje 3 verze vrstvy: AIR, AIR - TOPO a SPEC -TOPO. Ani nastavením AIR -TOPO nebo SPEC-TOPO se na 60CSx nedostanu na úroveň podrobnosti přibližující se turistické mapě. Ale zkusím ještě nastavení v GPS, s tím jsem si nehrál a zjistit, zda existuje rozdíl při zobrazování v "leteckém" a turistickém Garminu.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: